Krūšturis - ar/bez?

Cālī ieraudzīju pērnā gada diskusiju un mani tā ieinteresēja:
Sveikas,
esmu uzdūrusies dažos ārzemju saitos uz diskusijām, kurās citas sievietes pauž savu pārliecību, ka staigāt pilnīgi bez krūštura esot daudz patīkamāk. Nekas, nekur nespiež, stāja esot staltāka kļuvusi, bez tam krūtis, kad krūšturis atmests, kļūstot tvirtākas nevis pretēji, jo krūts muskuļiem jāatsāk pašiem strādāt - nav vairs balsta, kas izdara darbiņu.
Nu jā, protams, ka doma nav uzvilkt caurspīdīgu blūzīti un priecīgi iet uz darbu.
Tomēr vēlētos uzzināt, vai tiešām var ikdienā būt bez krūštura.
Varbūt kāda to jau sen praktizē ikdienā un var padalīties ar savu pieredzi?

Man arī ir mazas krūtis un arī ikdienā mēdzu nevilku krūšturi, lai krūtis nezaudētu tvirtumu...
Kā ir citām?

Vaukskis  1 2 Pazīstu vienu, kurai mazas krūtis un arī viņa nevalkājot krūšturi, sauļojas nūdistu pludmalē.

never_pa  1 2 Ja nav izteiktu krūšu galu, varbūt var mēģināt. Pretēji, nav īsti prātīgi un nekas tur tvirtāks kļūt nevar, kā nekā gravitācija dara savu darbu.

Tessa  2 7 /vizualizeja, ka kruts muskulji paši sak stradat, cilajas, njemas, vingro, kača/
pashi tie var tikai tiekties uz leju, jo gravitaciju neapmaniisi. bez krushtura var staigat tikai ja ir ljoti mazas krutis, nulliite.
ja nepatiik krushturi ka tadi, ir sporta tipa velja, bez kausinjiem vai meiteniiga velja, bez stiipam un polsteriem.

Bellatrixa  1 2 Ar vai bez - štrunC, bet vai pati tādā bērna vecumā, ka nejūt, kā pašai vislabāk. Dzīvo tā, lai Tev būtu ērti, nevis tiem, kam par to ir kaut kāds viedoklis.

alexia77    1 Esmu barojusi abus bērnus ar krūti. Ikdienā krūšturi nevalkāju, vīriešu viedoklis, manas krūtis ir tvirtas un ir OK..

Reds    1 Agrāk pazinu vienu kura arī mēdza staigat bez krūštura - tur ērtāk un tā. Bet krūtis nu ne tuvu nebija tvirtas. Turklāt jauna meitene - ~23gadi. Tā ka - savai sievai neiteiktu riskēt.

rokons  1 1 Derētu gan anatomijas grāmatā ieskatīties
Krūts piena dziedzeris piesaistās krūts muskulim. Pats muskulis ir vai nu stiprāks vai vājāks, bet trenējams. Pilns nets ar vingrinājumu aprakstiem.
Piena dziedzera struktūra var būt gan irdenāka gan raupjāka - tas arī nosaka krūts tvirtumu.
Krūšturis satur piena dziedzeri nevis muskuli, tai pat laikā nospiežot asinsriti tai rajonā.
Ja ir palieli kpiena dziedzeri, tomēr vajag kaut ko , kas tos satur. Praktiskā dzīvē jau nav jāstilojas, jāpiemeklē iespējami ērts saturētājs, to variācijas ir ļoti lielas

Adelante      Jā, ir kam patīk staigāt ar, ir kam bez. Tīri individuāli.
Ir, kas ar 2. izmēru līdz aptuveni 45 g.v. krūšturi valkāja tikai tad, kad apģērbs plāns, pieguļošs (lai apkārtējie neredz, ka bez staigā). Pēc 45 sāka valkāt, jo šķita, ka vairs pašas neturas tik stalti kā agrāk (jaunībā bija bērnu parojusi līdz 1,5 gadiem).
Ģenētika katram sava.

riebekle      Ja ir ērti, var staigāt bez, tomēr vizuāli labāk izskatīsies ar krūšturi, īpaši ja krūtis ir lielas. Ja nepatīk stīpotie/polsterētie krūšturi, ļoti ērti ir sporta krūšturi vai tiem līdzīgie - satur, uztur, notur visu, kas vajadzīgs. :)
Kas attiecas uz vingrojumiem krūšu tvirtumam, tad kaut ko jau uztrenēt var, bet ne visu, tāpēc jāskatās individuāli. Tur skaidrībā palīdzēs tikt treneris.

ne_meklejumos      Vislabāk auksta duša un vingrojumi noder ne krūšturis. Kas nu kurai svarīgāk, labi izskatīties plikai vai vienmēr un visur apģērbtai.

Epifanija  1 2 Kadel vispar tadus skaistumus aizklat ar apgerbu izgriez kazokam prieksa divus caurumus un izkar ara lai onkulini skatas

valmierietis333      Gan jau kādā feminisma saitā aci iemeti , tur ne tādus vien brīnumus izlasīsi ...
Es piemēram gaidu to brīdi ,kad tās vienlīdzību alkstošās mātītes vai kā viņas nosaukt ,sāks čurāt kājās stāvot - lūk tā būs vienlīdzība - varēs ierēkt!

Neesmu sieviete ,tādēļ nemācēšu spriest - vajag vai nevajag nēsāt , man gan patiktos ,ja mana sieviete vismaz pa māju nenēsātu ,bet visumā uz to skatoties , laikam tomēr vismaz šad tad vajag , lai tās nekļūst pārāk mežonīgas , par formīgumu jāpiedomā!

Ja krūtis mazas ,tad ar var nelietot! Neviens nespiež lietot!

Lai gan ja paskatās ar vēsturnieka acīm - agrāk tādus nenēsāja un visas izdzīvoja ,arī tagad āfrikāņu ciltis un mūža mežu indiāņi skraida pliki un vizuāli viņām neizskatās ,ka būtu kāda vajadzība pēc valkāšanas , tas pēc katras pašas izjūtām un labsajūtas!

riebekle    2 valmierieti333, tu tāds atpalicis esi, ja nezini, ka sievietes jau kopš laiku laikiem ir kājās stācvot čurājušas. :D Tik tagad pārgājušas uz smalkāku modi pietupties. Draudzene stāstīja, ka vēl atceras savu vecvecomāti, kas staigājusi pašaustos brunčos un pa vecai modei stāvus čurājusi, jo ar smagajiem garajiem brunčiem tā ir vieglāk nekā tupus.

valmierietis333      Riebekles kundze , es godīgi sakot, neesmu redzējis feministes svārkos , viņas staigā apspīlētās džinsās ,kas nospiež orgānus un asinsriti , tādēļ arī ar smadzenēm viņām ir kā ir - viegli zombējamas.
Tad kāda korporācija nomet žūksni šīm pie kājām - tā skrien slavas dziesmas dziedot!

Es vienkārši to skatu uzģenerēju domās ,kad vienlīdzības vārdā apčurājušās staigā! :D

borzomi  1   Uz vecumu tāpat tas pups un tas vēders pakļaujas gravitācijai..nēsā vai nenēsā tos turekļus.

ingryda  2 2 Mani parsteidz fakts ka musdienas ir sievietes kas joprojam nav atradusas krustura modeli/razotaju kas perfekti atbilstu prasibam, vajadzibam un kermenim. Ir pieejama arkartigi plasa izvele, lai "nekur nekas nespiestu un neberztu".

Kas attiecas uz parejo- gaumes jautajums.

Paula6    1 Šodien krūšturu veidu ir ļoti daudz un dažāds izpildījums, bet valkāt vai nevalkāt ir atkarīgs: no gēniem, krūts formas, lieluma un sievietes ķermeņa komplekcijas formas. No tā visa ir atkarīgs arī krūts tvirtums, tāpat kā, vai sieviete nodarbojas ar sportu vai ir mazkustīgs dzīves veids. Krūtis ir jāvingrina un krūšturis ir jāvalkā, lai krūtis atrastos tām vajadzīgā vietā, neatkarīgi mazas tās vai lielas, īpaši ja sievietei svars samazinās vai pieaug.

Sinilga  1 1 nu nav smuki, kad redzi sievieti bez krūštura, kur pupu gali ir apmēram pa vidu starp krūšu un vēdera rajonu

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu