modes komiskums .

bieži nākas redzēt situāciju ,par kuru var teikt-pārcentusies vai arī ,kad mode piepilda ielas ar kloniem ,kurus no attāluma pat grūti atšķirt .kas spiež cilvēkus tā ākstīties -velme būt pamanītiem ,uzmanības trūkums,piederība kādai sociālai grupai .bieži tas modernais apģērbs nav pat laika apstākļiem piemērots .

Liiva  2 5 Kā patīk par citiem uztraukties!

Sallija2  2 7 Mainās laiki un mēs tiem līdzi! Reizēm paskatos raidījumu 90-tie. Iedomājies, ja nekas nemainītos un pa ielām joprojām ripotu dzeltenie autobusi Ikarusi. Lai gan es savā rajonā esmu pamanījusi vienu onkuli, kurš šķiet vēl kopš 80-tā gada olimpiādes garderobi nav mainījis un valkā tam laikam raksturīgo cepurīti un jaka arī atsit 80-tos. Un ūsas viņam arī tam laikam raksturīgās. Tagad jau viņš atkal trendīgs skaitās :)

ocelots_parastais      Uzliec brilli, tad ar atšķiršanu arī pa gabalu nebūs nekādu problēmu.

AivarsN  5 6 Cilvēki gatavi iztērēt lielu naudu par neērtu apģērbu,lai izskatītos tik pat idiotiski kā pārējie un neizceltos no pelēkās masas. Kā vēl citādi lai raksturo modīgu ģērbšanās stilu?😀

Rondijs    2 Tāpēc ka cilvēkiem "tiek atņemts" savs es. Un tas ir visur, visās jomās tajā skaitā mode. Visi tiekam padarīti vienādi, kā bara dzīvnieki. Jo tad neviens neizlec, visi ir klusi, mierīgi, baidās pacelt balsi. Spēcīgi cilvēki ar savu individualitāti, kas spēj iet pret baru, nevienam nav izdevīgi.. vienai daļai skauž, citai traucē sasniegt paša mērķus.

Deisa  4 6 Mode ir veids kā neizteiksmīgiem cilvēkiem kļūt pamanāmiem par lielu naudu.

Laimnese  3 3 Man ir pilnīgi vienalga, kā citi apğērbušies...lai katrs izpaužas, kā grib...parasti viņiem dzīvē kaut kas pietrūkst...varbūt uzmanības...

Tessa  3 7 svariigaks ir stils, ne sekoshana modei.
shobrid mans stils ir siltas bumbierenes, tikai nevienam nesaki. tris viena- modno, stiljno, molodežno.

kokote  2 5 Kamēr gatavojos ko piemeldēt, tikmēr Tessa uzrakstīja esenci :)
Mode un mode atšķiras (gradējas). Un ideālais variants ir, ja mode ar stilu iet roku rokā.
Jaunībā ir jāiztrakojas arī ar komiskām lietām ar modes kopēšanu u.c. (un nekad nepiekritīšu, ka sekot modei ir dārgi - mode nav brendi bet ideja), ar absurdumu, jāizspēlejas ar krāsām, piegriezumiem un griezumiem u.t.t. Ja tam visam iziet cauri tīņu vecumā, tad ap 25 jau izveidojas savs stils, kas ļauj saprast, ko kurā brīdī no modes aizgūt un ko paturēt kā savu neatvairāmo klasiku. Ideāli, modīgi apģērbti saglamūrēti (brendos) cilvēki man šķiet absolūti garlaicīgi, bet tas ir tikai mans viedoklis.

langstinsh  2 4 Gribu strīpainas kļošenes-37cm

KOMPETE    1 Vai ir dajebkas, kas nekad nav bijis, nav un nebūs modē? Pūderētas parūkas vai džinsi un t-krekli.

NL_O  1 2 "kas spiež cilvēkus tā ākstīties -velme būt pamanītiem ,uzmanības trūkums..."

Paraugies spogulī...

Rondijs    2 mēs esam cilvēki, gribam izcelties, gribam būt kaut kas (nevis nekas) un varbūt jūsties svarīgāk, modīgāk, īpašāk.. bet cilvēki, kas dzīvē ir ko sasnieguši tā nedara.. savs svarīgums nav jārāda ar ārieni, bet ar to, kas tu esi un ko tu spēj dot apkārtējiem..

JurisK    5 Maniem mīļajiem krieviņiem ir daudz labu parunu, viena no tām - Vstrečajut po oģežke, provožajut po umu! Prāts un labs, gaumīgs un moderns apģērbs ir kā cimds ar roku.

kokote      Krāsainas kediņas mēdz būt ādas un ar siltu oderi.
Autora piemērs jau vairs nav par modi, bet saprāta esamību vai neesamību.

Tessa    7 akjee, it ka pashi jauniiba bija superpuper gudri (tas havjeram), man bija iisi adas svarki un špiljku zabaki, klunkureju pa Riigu vienalga kada sala, bez cepures, neatceros, jaka bija vai metelis, varbut mammas šuba labakaja gadijuma. celji bija sarkani no aukstuma, jo 80 den zekjubikses toreiz pat domas nebija, ne tikai veikalos. Bija tadas planinjas ar pumpinjam. vel ar lureksu man bija.
užos. mode, mode. jauniiba gjerbjas, ka grib, jo vajag izradiities. tagad vairs nevajag, shodien taisni zhel, ka nav lifčiks ar zosu spalvam, kamer nesu malku, acas izputa otradi, visas.
gudriitis vieniigais.

etc  1 2 Deisa kā vienmēr noraksturo īsi un kodolīgi! Jā, labs apģērbs maksā pietiekami dārgi. Ar "labs" te nedomāju veikalu ķēžu diktēto stilu. Piemēram, labus džinsus reti kur var nopirkt. Ķīniešu lielražotāji degradējuši izpratni par džinsiem - tagad viss, kas kaut cik līdzinās šim apģērbam, ir slikti pašūts no auduma, kam ar īstu džinsu audumu ir tikai līdzība.

dogville      Vai vīrietim tāds"cepiens"nav arī novirze?

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu