Zemeņu sulas traipi - ko darīt?

Ar ko Jums ir izdevies iztīrīt zemeņu sulas traipus uz apģērba? Uz baltām kokvilnas biksēm izdevās iztīrīt ideāli - ieliku balinātājā... bet ko darīt ja audums ir sintētisks un gaiši brūnā krāsā? Ja likšu balinātājā - kas notiks...? Varbūt vēl kā var garantēti iztīrīt?

kokote (2013-06-19 08:59)      Līdz šim vaniš nekad nav pievīlis (nez kāpēc šķiet, ka mellenes, bietes, tomāti un sarkanvīns ir kodīgāki). Nedaudz uz traipa, kādas minūtes pagaidu (max 5, bet nekādā gadījumā vairāk) un tad veļas mašīnā - protams, ja runa ir par mašīnā mazgājamu mantu. Ir bijis, ka pēc pirmās reizes paliek blāvs traips (parasti, ja neesmu to vanišu uzlējusi tieši uz traipa), tad ar otro reizi viss ir kārtībā. Es par parasto fuksijas krāsas lejamo pudelē, tos citus, ko reklamē- ierīvējamos un pulverainos neesmu mēģinājusi

GarlaikotsLaucinieks (2013-06-19 09:32)      Nu, ja apģērbs tāpat beigts, vari mēģināt pamērcēt kokakolā un, kad nožūs, izmazgāt - ja var ticēt delfu no kaut kurienes, iespējams, zagtam rakstam, tad kokakola varbūt izēdīšot.

Espacs (2013-06-19 09:44)      ACE delicate. Ar šito pat daža tīrītava strādā.

raima (2013-06-19 12:53)      Pagājušajā sezonā jaunā trikotāžas kleita cieta no zemeņu sulas. No koši dzeltenās krāsas laukuma sulas traipu gandrīz iztīrīja parastās lētās veļas ziepes, bet līdz galam iztīrīja "Sonett" šķidrās žults ziepes. Varbūt ka arī labi tīra parastās veļas ziepes ar žulti, kas nopērkamas "Mego", "Elvi" veikalos, cena zem 50 sant.

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu