Zemenes

zemenes foto attēls

Zemenes - jautājumi un diskusijas

Zemeņu sulas traipi - ko darīt? (4)
Ar ko Jums ir izdevies iztīrīt zemeņu sulas traipus uz apģērba? Uz baltām kokvilnas biksēm izdevās iztīrīt ideāli - ieliku balinātājā... bet ko darīt ja audums ir sintētisks un gaiši brūnā krāsā? Ja likšu balinātājā - kas notiks...? Varbūt...
Līdz šim vaniš nekad nav pievīlis (nez kāpēc šķiet, ka mellenes, bietes, tomāti un sarkanvīns ir kodīgāki). Nedaudz uz traipa, kādas minūtes pagaidu (max 5, bet nekādā gadījumā vairāk) un tad veļas mašīnā - protams, ja runa ir par mašīnā mazgājamu mantu. Ir bijis, ka pēc pirmās reizes paliek blāvs traips (parasti, ja neesmu to vanišu uzlējusi tieši uz traipa), tad ar otro reizi viss ir kārtībā. Es par parasto fuksijas krāsas lejamo pudelē, tos citus, ko reklamē- ierīvējamos un pulverainos neesmu mēģinājusi Nu, ja apģērbs tāpat beigts, vari mēģināt pamērcēt kokakolā un, kad nožūs, izmazgāt - ja var ticēt delfu no kaut kurienes, iespējams, zagtam rakstam, tad kokakola varbūt izēdīšot. ACE delicate. Ar šito pat daža tīrītava strādā. Pagājušajā sezonā jaunā trikotāžas kleita cieta no zemeņu sulas. No koši dzeltenās krāsas laukuma sulas traipu gandrīz iztīrīja parastās lētās veļas ziepes, bet līdz galam iztīrīja "Sonett" šķidrās žults ziepes. Varbūt ka arī labi tīra parastās veļas ziepes ar žulti, kas nopērkamas "Mego", "Elvi" veikalos, cena zem 50 sant. ··· Zemenes: Zemeņu sulas traipi - ko darīt? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Vai tirgū jau ir nopērkamas zemenes? (6)
Kādreiz ap šo laiku Vidzemes tirgū jau bija Grieķijā un Spānijā augušas zemenes par pieņemamām cenām. Pašlaik nav gadījies apciemot Rīgas tirgus. Vai kāds nezin, kur nopirkt pirmās šīgada zemenes par normālu maksu.
....maximās akcija 2.99 par kilo/ Ja reiz ir lielveikalos (pirms nedēļas redzēju), tad noteikti ir arī tirgos. Cenas normālība individuāli stiepjams jēdziens. Jā, ir. Gribi zemene, tad pērc! Ir- gan lielveikalos, gan tirgū. Par normālu cenu. Un jāatzīst- arī garšo labi! par naudu var nopirkt pilniigi vissu .Un ko nevar par naudu, to var par...lielu naudu.
Un ko nevar par lielu naudu, to par lloti lielu var.
Tas taa, ne iisti par teemu.
Zemenes ir .
··· Zemenes: Vai tirgū jau ir nopērkamas... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā ieziemot nokarenās zemenes podiņā, kas augušas uz balkona? (4)
Līdz kādai zemākais gaisa temperatūrai nokarenās zemenes podiņā var atstāt uz balkona? Vai, nonesot tās pagrabā, būtu jāseko līdzi augsnes mitrumam un tās jālaista?
Podiņš caursals pie -5 grādiem...pagrabā. Ar neesaashanu var nepietikt.

"Container-grown strawberries benefit from a little winter protection. One of the best ways is to place the container in a bigger container and then insulate the space between with leaves or straw.

You can also place the container on the ground next to a heated wall and ideally out of the winter wind. Insulate the exposed sides of the container with mulch, leaves or straw. Or just bury the container. The surrounding soil will insulate the roots over winter. Then dig up and hose down the container next spring.

Yet another option is to take the container into an unheated shed or garage for winter. Don´t worry about lack of light. The plants will be dormant and don´t need light in winter. You´ll probably have to add just a little water every few weeks to keep the roots from getting too dry. Outside, melting snow and occasional cold rains usually keep the roots damp enough over winter without you having to water them." (C)
Domāju pagrabā +/-2,3 grādi ar mitrumu minimāli,lai neuzmetas pelēka puve. Zemenes ir vasaras auglis ,loti garssigs auglis in par vinu it Jamal rupeties ··· Zemenes: Kā ieziemot nokarenās zemenes... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Problēma ar vārnām. (26)
Šogad pilns dārzs ar vārnām, kuras kā melns mākonis uzklupušas zemeņu dobēm, knābā vēl negatavas ogas. Kā ar to cīnīties? Lūdzu reālus ieteikumus, nevis " gudrus" uzbraucienus. Paldies.
agropleve ir tads viegls,papirveida izstradajums,kuram cauri list lietus,,,kas tur varas??? Sveiciens!
Labākais ir gaisene. Kārt nav vērts. Līdz īsu brīdi. Ja kādu pārīti iepazīstina ar gaiseni tad tikai atliek iziet dārzā--visas prom.
Varnas hitrie putni. Paris reizes no bises blauks-blauks, un tad putnubiedekli ar koka bisi, putni ar likumu darzu aplidos.
Pats meginajis neesmu, bet vecie onkas stastija.
Viena vārna jāpakar aiz kājas virs zemenēm-būs miers-garantēju. skaņas lielgabals, darbojas uz gāzi automātiski, var iestādīt vēlamo šāvienu intervālu, darbojas lieliski, visi putni ir prom tuvākajā apkārtnē, pameklē goglē informāciju. ··· Zemenes: Problēma ar vārnām. lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Zemeņu laiks (7)
Ļoti gribu zemenes un zinu ir saimniecības, kas labrāt uzņem tūristus ļauj paēst, pielasīt spainus, tūristi samaksā, un maksa ir krietni letāk nekā uz tirgus. Visi laimīgi:) Gribētu nākamo nedēļu pec iespējas tuvāk Rīgai Lūdzu iesakiet...
Uz tirgus zemenes par 2 eiro. Cik tad tu tajā saimniecībā apēdīsi - vairāk par kilo? Ceļš turp un atpakaļ noteikti būs dārgāks par 2 eiro Vakar centrāltirgū nopirku 0,5 kg. pa 1 E , izmazgāju ar karstu ūdeni, apēdu, domāju nomiršu, parāva- 3 stundas mocījos, bet nu dzīvs, ..rītā atkal meklēju zemenes...! Tagad tieši ir meža zemeņu laiks - atrodi kādu cirsmu vai pļaviņu piesaulītē un lasi - ja ķer kaifu no lasīšanas, tas būs daudz labāk, kā ķēpāties ar tām lielajām, neam nederīgajām dārza zemenēm... :) ap un pie Plakanciema ir zemeņu audzētavas, paprasi gugles tantei:) Uz Jelgavu kad brauc pa veco soseju,,Brivzemniekos,, agrak vareja braukt pats salasīt,ka tagad nezinu ··· Zemenes: Zemeņu laiks lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu