...ļoti apmierināts, būdams plikpauris.

Vakar apciemoju vecākus. Griezu tētim matus. Mamma man jautāja:"Kādēļ daudzi vīrieši noskuj matus uz pliko?" Tā ka man nav bijusi iespēja tādu jautājumu nevienam vīrietim uzdot, jo paziņu lokā plikpauru nav, tad atjokoju:"Viņiem nav problēmu - pamostas, noslauka putekļus no galvas un prom. Nav jātērē šampūns, nav vajadzīga ķemme un nestaigā izpūris". Tad nu gan gardi smējās mani vecīši.
Kāda ir jūsu atbilde uz šo jautājumu? Interesanti uzzināt ne tikai no vērotājiem un fantazētājiem, bet arī no pašiem vīriešiem, kuri noskuj matus uz "0". Te noteikti derēs joks un draudzīgs sarfžs, jo ir taču svētdiena! :))

atljaujietman      esmu mēģinājis, bet nepiestāv, jo ļoti rētaina galva:)

jozolsen      Vēsturiski Ēģiptē skuja nost visu apamatojumu,higiēna.Un lai parazītiem,kukaiņiem nebūtu kur dzīvot.

gxg0301      labprat noskuutu nulliiti, vismaz reizi ...kaa tas ir, bet nu nevaru atlauties...

flame528      Ir cilvēki,kuriem skūta galva izskatās seksīgi,ir-kuri izskatās vulgāri(skūtie),bet plikpauriem tā ir forša izeja....

VECA_PIEPE      Vīrietim galvenais lepnums neesot mati, bet gan ausis, tādēļ esot vērtīgi noskūt galvu, lai izrādītu savu patieso lepnumu- vīrišķīgas ausis. :D

atljaujietman      lai sievietēm būtu ērtāk stāvēt ar katliņu blakus un karināt makaronus uz vīrišķīgajām ausīm:P

antrakat      aha!! pleciigs deguns un muskuljotas ausis!! DD

kaads pazinja labaak staigaa pliku pauri,nekaa meenestinju pakausii...

Dzeiss      Mati ir ka antenas, kuri uzsūc negatīvo informaciju, :) ar skūtajiem grūti manipulet, viedie ļaudis vienmer iesaka, ja nav iespeja ieiet dušā, noteikti izmazga matus, lai negatīvs ir prom.

jollyroger      nekāda vaina:P ērti, no rīta nav ko mazgāt

never_pa      / labs storijs/
vasarā vienreiz ari atļāvos ezīti, dikten patika un piestāvēja.

avanti13      Ja ir plikpauriiba, tad labaak noskuut visus !
Es vienam draugam paliidzeeju nomainiit apgjeerba stilu un peec ilgas paarliecinaashanas arii nodziit palikushos sirmos 6mm. Viirietim ir 48 gadi un peec atbriivoshanas no matiem un apgjeerba nomainjas izskataas 5 gadi jaunaaks! Sievietes saakushas arii izraadiit pastiprinaatu interesi.

Mooonlight_shadow  1   Joki parasti ir smieklīgi, kamēr tas neskar pašu:)
Daudziem vīriešiem, kuriem ar matu kuplumu nav paveicies, to ļoti smagi pārdzīvo. Joki šai gadījumā, īpaši publiski...ir visai infantils veids, kā norādīt, ka Jums ir humora izjūta.
Tas, ka šādos gadījumos noskuj matus pilnībā, bieži ir labs risinājums un daudz gaumīgāk izskatās.

VECA_PIEPE      Mooonling_shadow, Tavs viedoklis ir pārliecinošs, jo patiešām vīrieši ļoti smagi pārdzīvo matu atkāpšanos deniņos vai galvas viducī. Bet es nekādi negribu Tev piekrist, ka kāds no komentētājiem būtu infantīli publiski par to ņirgājies, ko nu māžojies, kārtējo reizi esi gribējusi uzsvērt, cik pārējie atļāvušies būt nekulturāli, bet Tu tā labā? Un par to, ka vīrietis uzķemmējis savus trīs matus no pakauša daļas uz pieri piecās rindās, ir uzskatāms par nepārliecinātību un tiešām izskatās smieklīgi...es tikai varu iedomāties, cik daiļas ir viņa bizes, pie pirmās lielākās vēja pūsmas uz žaketes apkakles. Vīriešiem būtu vēlams apzināties, ka matu kuplums nu nekādā veidā nebūs tā lieta, kas pierādīs viņa vīrišķību. Patiesībā, tieši plāno,izteikti īso vai nulles varianta matu īpašnieki izraisa sievietēs seksuālo vēlmi pret vīrieti, to ir neapgāžami pierādījušas dažādas psiholoģiskās aptaujas pasaules mērogā, runājot par seksualitāti un seksa simboliem sieviešu skatījumā. Kā arī ir pierādīts, ka šie vīrieši arī ir seksuāli varošāki un spēcīgāki.

russell      Piederu pie "nullīšu" kategorijas jau gadus 5. Pāris secinājumi:

1) Daudz vienkāršāk ir ar higēnu (atskaitot skūšanās daļu), proti, nav vajadzīgi nekādi speciāli šampūni/balzāmi utt.
2) Personīgi pašam labāk patīk kā izskatās no estētiskā viedokļa. Taču svarīgs faktors ir arī tas, ka man jau salīdzinoši agrā vecumā sāka palikt uzkrītoši retāki mati. Un kad tas notika, atpakaļceļa vairs nebija.
3) Ja ļauj matiem ataugt un pēc tam nodzen uz 0, kādu brīdi ir tāda vārdos grūti aprakstāma svaiguma sajūta, it kā smadzenes elpotu.
4) Dažreiz tieku asociēts ar skinhedu vai noziedznieku dēļ dažu sabiedrības indivīdu priekšstatu. Bet tas ir normāli, tā vēsturiski arī zināmā mērā ir bijis.

Senos laikos rietumu kultūrā būt ar skūtu galvu bija pazemojoši. Piemēram, 20.gs. Francijā sievietēm-kolaboracionistēm (valsts nodevējas) piespiedu kārtā dzina galvu uz 0. Tas ir līdzīgi kā iedegusi āda bija strādniekiem/vergiem.
Man par laimi, mūsdienās viss ir otrādāk. Būt ar labi iedegušu ādu un skūtu galvu ir laba kombinācija.

mazgadigais      kas par problēmu?ja nav tad arī nepieaudzēsi.

Stulbaa_stulbene      plikpauraini vīrieši ir mana vājība! :)

regbauts      Ja nav matu,tad jau labāk uz 0,nevis trīs matus katru uz savu pusi bīdīt. Vasarā arī mazāk problēmu. Ne jau visi vīrieši to matu pazušanu pārdzīvo-tas ir atkarīgs no cilvēka. Ja jau vīrietis sāk raizēties par matu pazušanu,tātad viņš morāli sāk novecot.

neko      No man zinamajiem vairākumam tas ir saistits ar matu izkrišanu, plikpaurīb utt. Pēc pricipa- ja nav normālu matu, tad labāk lai ir skūta galva. Vai arī darba specifika (darbas armijā).

"Senos laikos rietumu kultūrā būt ar skūtu galvu bija pazemojoši." - nevis vienkārši pazemojoši, bet gan pilnīgi beztiesisks status - "ārpus likuma" - skuva pārdu verdzībā, nonākušos, katordzniekus utt. Ne velti aristokrēti. kam savu matu kaut kādu iemeslu pēc nebija valkāja parūkas. līdz pat 18 gadsimtam bija gana strikti nosacījumi matu garumam atarībā no sociālā stusa.

skumjasaciis      Plikpaurus - nu tos bez matiem - neņemšot paradīzē, jo svētais Pēteris domāšot, ka dibenu bāžot pa priekšu! Nopietni.

Mooonlight_shadow      Veca_piepe

:) Kārtējo reizi izteicos par topiku, man po vai es Tev liekos laba vai sūdīga personība:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu