Viskoze

Viskoze - jautājumi un diskusijas

Viskoze, poliesters (12)
Mīļās OHO dāmas! Vai varat man paskaidrot, kas tie par audumiem.Kuri audumi apģērbiem ir kvalitatīvi.,patīkami lietošanā,viegli kopjami,ķermenim patīkami.Kam būtu jāpievērš uzmanība,iepērkoties.Kurš sastāvs būtu labs.Procentuālā...
Nuja, Eiženij, tur tiešām ir arī šis tas dabisks:
"Viskozi iegūst galvenokārt no koksnes celulozes, pārstrādājot galvenokārt priedes, eikalipta, dižskābarža un egles koksni. Iepriekš izžāvēto koksni nomizo, sadala sērkociņu lieluma skaidās un vāra šķīdinātājos, kur tiek atdalīti sveķi un citi piemaisījumi. Apstrādāto celulozi attīra no šķīdinātāja paliekām, balina, atbrīvo no gaisa pūslīšiem un sapresē. Pēc tam iegūto vielu apstrādā ar sārmu, kura laikā iegūst vielu, kas pēc sava biezuma līdzīga medum. Vēlāk ar sūkņu palīdzību šo sagatavoto vielu padod uz vērpšanas mašīnām,kur veidojas pavedieni.
Pēc sava ķīmiskā sastāva viskoze ir līdzīga kokvilnai, jo tiek iegūta no celulozes. Šī iemesla dēļ, viskozes īpašības ir līdzīgas kokvilnas īpašībām, kas ir draudzīgas pret cilvēka ādu."
Avotu var atrast i-netā.
aizej uz audumu veikalu

tur visu izstāstīs
No tās pašas izejvielu maisījuma receptes var izgatavot dažādus materiālus... Sen vairs no maisījumiem neko nesaprotu-īpašības izpaužas lietojot(un tīrvielām jau arī). Uz tausti -viens,bet īpašībās -cits... Gultas veļai - kokvilna un lins ( elpojošs). Tekstilijām - poliesters, kokvilna, vilna ( jālūko, lai viegla kopšana un neburzīgs ) Aģērbam - kokvilna, lins , poliesters, vilna, dabīgais zīds, viskoze ( patīkams ādai , ziemā sildošs, vasarā atvēsinošs ) Sportam vai darbam kur svīst ilgākā laika periodā - poliesters ( novada mitrumu tālāk no ķermeņa, āda paliek sausa ).
Apavi āda ikdienā, sportam - āda vai tekstilmateriāli/mākslīgais materiāls ( kājai jāelpo )
Tagad tas pats poliesters ir tik dažāds, ka uzreiz var arī neatpazīt.
īstais kašmirs ir bezdievīgi dārgs, bet ļoti labs. Tāpat ir ar zīdu.
Ķermenim patīkami ir kokvilna, lins, zīds, viskoze, vilna, kašmirs. Neteikšu, ka viegli kopšanā, bet tie elpo.
Visvienkâršākais kopšanā ir poliesters, bet tas neelpo. Es no tāda pirktu vai šūtu tikai svārkus, nu varbūt vēl kādu brīvāku žaketi.
··· Viskoze: Viskoze, poliesters lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu