Traipu tīrīšana

traipu tīrīšana foto attēls

Traipu tīrīšana - jautājumi un diskusijas

Kā no biksēm iztīrīt šokolādes sieriņa traipus? (5)
Provēju ar acetonu, nekas nesanāk.
ķīmiskajā tīrītavā...vai samitrini ar fairy, paturi un liec veļasmašīnā
nezinu kas tas par kodoltermisko sieru, bet man visas drēbes ko bērni sasmērējuši izdevies izmazgāt ar parastu veļaspulveri
Vanish, tādas rozā pudeles. Paprasi Drogās traipiem (ir arī tepiķiem u.c.). Vajag uzliet uz netīrās vietas un paturēt, tad izmazgāt. Ja nelīdz, tad gan nezinu. Tas var izrādīties samērā grūti... ko nespēj vīriešu stiprās rokas, to var paveikt ... tikai čaklie sieviešu pirkstiņi... Traipu tīrītājs un veļas mašīna! Ja gadījumā ir kādam paziņam/ai - rekomendēju Faberlic firmas traipu tīrāmo zīmulīti - man tas pagaidām vēl nav kapitulējis neviena traipa priekšā:) ··· Traipu tīrīšana: Kā no biksēm iztīrīt šokolādes... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā no biksēm iztīrīt melleņu traipus? (15)
Es ar ziepēm jau mazgaju bet neka
Ir vēl variants, salasītās mellenes saspiest sulā un tad bikses iemērkt. Būs visas bikses vienā tonī :) Otrs variants ir ...pieskaņot klāt blūzīti ... ;)... ar... kādu melleņu traipu ... :) Krievu veikalos (Betā) ir Persoļ. Izvāri. Palīdz labāk nekā Vanišs. Ak, pilseetnieki...
Ar visparastaako. purva uudeni. To, kuraa sfagnu suunas aug.
Tikai ar ziepeem/kjiimiju pirms tam nevajadzeeja mulljaat..
Ko tur vairs tagad.... Pishi - propalo!
Tā īsti nekad neiztīrīsies...uz mežu jāiet ar meža (darba) drēbēm.
Bet nu vari paprovēt balinošo ķīmju-Vanish/Ace...
··· Traipu tīrīšana: Kā no biksēm iztīrīt melleņu... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
iebaz to apgerba gabalu saldetava, kartigi sasalde un tad izberzisi... ar košļeni:)) pavisam nopietni...drēbi ar košļenes pleķi saslapina karstā ūdenī...tad ņem jaunu košļeni,iekošļā lai kļūst mīkstāka,bet nedaudz...un tad ar to košļeni baksta tajā pleķī un velk to kas drēbē laukā...nu tā, centos,lai iznāk saprotami:))) ar medicinisko terpentīnu pareizi, galvenais nemullaat to koshljeni pirms sasaldeeshanas! Var saldētavā, var ar arī nagu lakas noņēmēju, tikai jāskatās, no kāda auduma, jo sintētika var ķīmiski reaģēt. ··· Traipu tīrīšana: Kā dabūt ārā no auduma... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
ar to pašu nagu lakas noņēmēju. ideāli, ja ir tāds zīmulītis, ko izmanto pēc nagu lakas uzlikšanas, lai notīrītu to, kas par daudz un pārgājis pāri nagu malām. ja nav daudz - var mēģināt karsēt caur gludekli un salveti. pēc tam uzmanīgi nokasīt nost. to var darīt uzreiz ar gādu zobu bakstāmo kociņu. jārēķinās, ka krāsa būs izēsta tik un tā (to jau nagu laka būs noēdusi). uzreiz var domāt par kādu puķīti, dekoratīvo pogu vai citu mežģīņotu ielāpu izēstās krāsas vietā. Nevajag ar pašdarbību. Nes uz Irvi, kīmiskā tīrīšana. Man dažus gadus atpakaļ bija līdzīgs gadījums. Sākumā garantiju nedeva, bet iztīrīja lieliski. Labāk aiznest uz ķīmisko tīrītavu!Parasti cilvēki izberzē pleķi tad ne ko neizdarīs!
Nagu laku tīra ar acetonu pamēgini auduma apakšmalā iekšpusē kas notiek!
nagu lakas šķīdums jau satur acetonu. vispār ne nagulaka ne acetons audumu krāsu nenoēd, viegli iztīrāms ar nagulakas noņēmēju mājas kārtībā...vienīgi ja nagulaka koša-var palikt pleķlis no krāsas pigmenta. Šajā gadijumā tas nav aktuāli jo nagulaka ir balta. ··· Traipu tīrīšana: Kā iztīrīt baltu nagu laku no... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Asins traipu tīrīšana (18)
Iekaltuši asins traipi - ar ko šajā augsto tehnoloģiju laikmetā tos iztīrīt? (vazājoties pa mežu, paklupu un uztaisīju dziļo reveransu, kass rezultējās pamatīgā plēstā brūcē zem ceļgala. slinks būdams, protams, bikses uzreiz neiemērcu.)
Kārtīgi izmērcē vēsā ūdenī ar OMO (tas ļoti labi izņem visus organiskos traipus)Tad nomaini ūdeni un kādos 30` ar to pašu OMO izmazgā 1) mērcē aukstā ūdenī kaut sakaltušas
2) saziepē ar vecajām labajām veļas ziepēm,..ja nav tādas ,tad ar bērnu ziepītēm
3)aukstā ūdenī mērcē,skalo ,ziepē,berž,mērcē,skalo ,ziepē..
4) un nu ,ja nav riktīgi, var ņemt talkā veļas pulverus,tikai uzmanīgi,lai neizbalina pleķi ,vai vēl trakāk nesataisa caurumu..
Iemet veļenē uz 40 un omčiku...perfekti visu izmazgā.Ja vēlies pilnīgai garantijai vari pielikt vanish kausiņu! pavēsā ūdenī OMO -tas ir pats labākais Nezinu, bet man viss iziet ar Arielu. Esmu slinka, lai ķēpātos ar mērcēšanu. Veļasmašīnā iekšā. Ja ar pirmo reizi neizņem, iemet nākošreiz ar netīrām vešām, tad būs laukā. ··· Traipu tīrīšana: Asins traipu tīrīšana lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Labdien!

Nekas priecīgs tas nav,bet ir varianti-ja ir intrese,tad varam sazināties,vienīgi ja nav ļoti lieli laukumi,tad tas visdrīzāk nozīmē krāsošanu,jo superlime mīl saēst krāsojumun vai laku.
skrāpē tik nost un brauc tālāk....neiespringsti un netērē naudu uz pārkrāsošanu :) iebrauc pie Alfas,auto mazgātuvē,vismaz man pirms gada visas uzlīmes noņēma nost ar kaut kādu ķīmiju,kas smaržoja pēc apelsīniem,nekādas pēdas nepalika:) uzliimes, jaaa, taas ar citrusu prepapraatiem nonnemaas. Bet ja iista superliime (krazy glue ) uzsmeereeta, aizmirsti. Vieniigi puleet ar uudens smilksspapiiru ceriibaa, ka auto laku/kraasu neasaccakareesi. Nu tad buus japaarkraaso. Ar superlīmi ir problēmas.
Var mēğināt izpulēt.
Bet uzmanīgi.
Pēc tam ievaskot un uzpulēt😎
··· Traipu tīrīšana: Kā dabūt superlīmi nost no... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kā notīrīt silikāta līmes paliekas no stikla? (11)
Mēģināju mazgāt, kasīt, bet nekā.
Silikaats reagjee ar stiklu, taapeec aizmirsti par notiiriishanu. Atliek mainiit stiklu. Silikātu līmei ar silikonu tik vien kopīga, kā pirmās divas zilbes.
Principā stikls sabojāts.
Njaa... nemaaceet silikaatu atskjirt no silikona... taa ir diagnoze! Lasu un smejos! :D :D :D Diemžēl nekā! Soudal ir speciāls līdzeklis Silikon remover, nelielā iepakojumā. Lielo daudzumu silikona nogriež ar tapešu nazi, tad uzklāj noņēmēju un pēc minūtēm 5 visu noslauka, tad ar acetonu vēl noņem izšķīdušo silikonu un ar spirtoto stiklu tīrītāju notīra stiklu, būs kā jauns. Ikdienas pieredze. ··· Traipu tīrīšana: Kā notīrīt silikāta līmes... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Silikona traipu tīrīšana (4)
MEISTARS ierīvēja jaunas vannas dibenā silikonu!!!Ar ko lai dabūju nost?
silikona mastika ir uz etikjskaabes baazes un tas redzams buus to paarklaajumu mazliet panjammaajis.... lieto kameer vari un tad paarklaaj no jauna. Etikji! Lielajos buuvnieciibas veikalos ir taads KNAUF Silicon Entferner - speciaali tam paredzeets. No pieredzes, nedarbojas perfekti, bet leenaa garaa ar vairaakiem piegaajieniem savu uzdevumu pilda... ··· Traipu tīrīšana: Silikona traipu tīrīšana lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Nagu laka uz tv ekrāna (9)
Kā notīrīt nagu laku no platekrāna tv ekrāna virsmas?
Gaidi,ka pati nokritīs! Acetons-nē! baigi uzmaniigi, jo acetons dazzaadas plasmas vienkaarssi..sasskkaida, rodas efekts, ka no plasmasas paliek tikai pelni......
Ir krasasas nonneemeeji saimnieciibas preccu veikalos. Meeggini tos.
nu nagu laku var noņemt arī bez acetona, ir nagu lakas noņēmēji bez acetona Vai tad televizoram skārienjūtīgs ekrāns? Pamatā visas nagu lakas šķīst acetonā vai 646 šķīdinātājā. Domāju, ka ekrānam tas nekādu skādi neizdarīs, tikai uzmanīgi !
Vispirms pamēģini kaut kur stūrītī !
··· Traipu tīrīšana: Nagu laka uz tv ekrāna lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kā notīrīt sveces vasku no datora? (2)
Uz datora uzkrita aromātiskā svece... Datora monitors,kā ari nedaudz klaviatūra noklāta ar sakaltušu vasku. Ar ko visu to ārprātu noņemt??
klaviatūru vajag tīrīt(tagad noteikti), bet var lietot. bet monitoram pielipušo vasku vajag pasiltīt par savu plaukstu, vai pirkstiem. tad noņemt. Skatoties kas par virsmām uz kurām trāpījis - vai gludas un cietas, jeb ventilācijas atverēm klātas. Pirmās varēs notīrīt tāpat, bet otrās bez izjaukšanas varētu neizdoties. Ar fēnu var izkausēt līdz tekošai kondīcijai, ja ne, tad ar kādu neasu koka špāteli jāizskrāpē. Tad kad novākts lielais daudzums, tad noderēs kāds attaukojošais šķīdinātājs - benzīns/acetons. Pieļauju, ka monitors LCD, tad pašu ekrānu tieši otrādi - vasku vajag pakļaut aukstumam - paliks ciets, drupens - maigi izspaidot pleķa perimetru ir cerība ka viss gabals atlēks pats. Tur ar ķīmiju neieteiktu riskēt, ka vien īpašos monitoru tīrāmos sprejus.
Bet nu uzmanīgi - elektronika tomēr. Atvieno no elektrības un ķīmiju lieto no sākuma uz mazāk manāmām virsmām, lai saproti kā reaģē pats materiāls, un pie atvērta loga, vēlams ar cimdiem.
··· Traipu tīrīšana: Kā notīrīt sveces vasku no... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu