Tīrīšana

tīrīšana foto attēls

Tīrīšana - jautājumi un diskusijas

Kā izmazgāt sviedru smaku? (21)
Ir vairāki apģērba gabali, no kuriem nevar izmazgāt sviedru smaku. Izmazgāju T-kreklu, uzvelku, jau pēc īsa brīža paduses sāk smirdēt pēc sviedriem, un ož tieši krekla, nevis manas paduses :) Ir idejas par risinājumiem, izņemot apģērba...
Hormonaalo paarmainju (pusaudzha vecums, premenopauze, menopauze, utml.) laikaa sviedru aromaats var izmainiities, pastiprinaaties. Taas ir bakteerijas, kas rada sho smaku. Tas noziimee, ka mazgaashanas temperatuura ir bijusi par zemu, lai izniideetu shiis bakteerijas. Un konkreetais gadiijums, kad izmazgaataa t-krekla padushu apvidus veel joprojaam saglabaa sviedriem raksturiigo aromu, ir ljoti biezhi sastopama paraadiiba.
Liidz mazgaashana augstaa t°, tachu ne visiem apgjeerbiem shaada mazgaashana pieljaujama. No muusdienu sadziives kjiimjas bakteeriju radiito aromaatu izniicina vanish un citi veljas balinaashanai domaatie liidzeklji. No tautas metodeem (ne mazaak efektiivi un apgjeerbam, dabai saudzeejoshi) - ieprieksh piemineetaa soda un citrona sula.
sviedri uzbāzīgi kļūst, ja ēd arī visādas ripas tip fitnesam. puiši ož kā runči, traki stulbi tas. Specifiska, smaga sviedru smaka var liecinaat par slimiibu cilveeka organismaa... Apslaki apgjeerba padushu dalju ar citrona sulu. Ljauj ievilkties 5 - 10min., peec tam mazgaa kaa parasti. Neizmazgāsi. Tikko izmazgātam ar visiem brīnumlīdzekļiem varbūt arī nesmirdēs, bet uzvelkot, pēc neilga laika atkal smirdēs.
Tas apğērba gabals noteikti vairs nav jauns, vai ne? Tāpēc risinājums ir tikai viens - izmest un nopirkt vietā jaunu.
··· Tīrīšana: Kā izmazgāt sviedru smaku? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kā no biksēm iztīrīt šokolādes sieriņa traipus? (5)
Provēju ar acetonu, nekas nesanāk.
ķīmiskajā tīrītavā...vai samitrini ar fairy, paturi un liec veļasmašīnā
nezinu kas tas par kodoltermisko sieru, bet man visas drēbes ko bērni sasmērējuši izdevies izmazgāt ar parastu veļaspulveri
Vanish, tādas rozā pudeles. Paprasi Drogās traipiem (ir arī tepiķiem u.c.). Vajag uzliet uz netīrās vietas un paturēt, tad izmazgāt. Ja nelīdz, tad gan nezinu. Tas var izrādīties samērā grūti... ko nespēj vīriešu stiprās rokas, to var paveikt ... tikai čaklie sieviešu pirkstiņi... Traipu tīrītājs un veļas mašīna! Ja gadījumā ir kādam paziņam/ai - rekomendēju Faberlic firmas traipu tīrāmo zīmulīti - man tas pagaidām vēl nav kapitulējis neviena traipa priekšā:) ··· Tīrīšana: Kā no biksēm iztīrīt šokolādes... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā no biksēm iztīrīt melleņu traipus? (15)
Es ar ziepēm jau mazgaju bet neka
Ir vēl variants, salasītās mellenes saspiest sulā un tad bikses iemērkt. Būs visas bikses vienā tonī :) Otrs variants ir ...pieskaņot klāt blūzīti ... ;)... ar... kādu melleņu traipu ... :) Ak, pilseetnieki...
Ar visparastaako. purva uudeni. To, kuraa sfagnu suunas aug.
Tikai ar ziepeem/kjiimiju pirms tam nevajadzeeja mulljaat..
Ko tur vairs tagad.... Pishi - propalo!
Tieši uz traipa vaniš, kādas 3-5 min.pagaidīt un tad mazgāt vešmašīnā. Līdz šim vienmēr ir izdevies. Krievu veikalos (Betā) ir Persoļ. Izvāri. Palīdz labāk nekā Vanišs. ··· Tīrīšana: Kā no biksēm iztīrīt melleņu... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Ādas jakas tīrīšana, mazgāšana (8)
Vai kāds nezin, kā var pareizi iztīrīt (izmazgāt) ādas jaku mājas apstākļos, lai to nevaidzētu nest uz ķīmisko tirītavu un mājās to nesabojātu?
Ir jau nu lietas, ko labāk pašam nedarīt, ja negrib piebeigt. -> neko."No "tautas līdzekļiem" - spirtā spirtā izšķīdināts dabīgais vasks." ´šitas man atgādina anekdoti: Meitenīt , ko dzersiet spirtu vai šņabi? -Oi, pat nezinu, viss ir tik garšīgs... Bez speciālajiem līdzekļiem nekā - ķīmiskajā tīrītavā būs lētāk un vienkāršāk. Ja nu reiz pats gribi ķēpāties tad pērc līdzekļus, kas paredzēti mašīnu ādas salona tīrīšanai.
No "tautas līdzekļiem" - spirtā spirtā izšķīdināts dabīgais vasks. Labs līdzeklis; bet izejvielas izmaksās dārgi.
Es domāju, ka problēma ir iztīrīt oderi mājas apstākļos. Es nestu uz tīrītavu. ··· Tīrīšana: Ādas jakas tīrīšana, mazgāšana lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
iebaz to apgerba gabalu saldetava, kartigi sasalde un tad izberzisi... ar košļeni:)) pavisam nopietni...drēbi ar košļenes pleķi saslapina karstā ūdenī...tad ņem jaunu košļeni,iekošļā lai kļūst mīkstāka,bet nedaudz...un tad ar to košļeni baksta tajā pleķī un velk to kas drēbē laukā...nu tā, centos,lai iznāk saprotami:))) ar medicinisko terpentīnu pareizi, galvenais nemullaat to koshljeni pirms sasaldeeshanas! Var saldētavā, var ar arī nagu lakas noņēmēju, tikai jāskatās, no kāda auduma, jo sintētika var ķīmiski reaģēt. ··· Tīrīšana: Kā dabūt ārā no auduma... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ādas jakas tīrīšana (7)
Vajadzētu tā kā iztīrīt - notīrīt-patīrīt- vīriešu ādas jaku. Āda ir īsta (zvēru gan neprasiet), bet nav tik daudz laika lai skrietu uz him-čistku, kā -uz ātro mājas apstākļos un ar ko viņu var patīrīt...??? Paldies par konkrētiem...
Re padoms:
Plikādai es daru tā: izplāju uz flīžu grīdas, ar īpaši mīkstu birstīti smērcētu ūdenī, saziepētu maigi notīru, tad ar slapju lupatu notīru, var pāris reizes, tad karinu pie siltuma avota/manā gadījumā krāsns/.
... Daru tāpat kā selnija_, kad izžuvusi bagātīgi ieziežu ar krēmu NIVEA . Nosaukums- plikada gan taa kaa velk uz dubljonkas (latviski runajot) pusi? Tad jau ar dzeshgumiju var ! un zamšadu-tumši zilu?
Kā to var?
mazais bebis jaunai māmiņai notašķijis--uz pleca,kaut kur priekša.
nopirku--ādas tīrīšanai,bet bildē-tikai tāda gluda-spīdīga āda -ne zamšāda.
Es zamsadas jaku mazgaju velasmas.autom. bet uz saudzigo programu,auksta udeni....ar skidro mazg.lidz.,pec tam tik uz 800 apgr. centa un vel pec tam liku smuki uz pakarama ar pleciniem,ena ara darza,paris dienas un sausa...nekada vaina...bet nu jums pasiem sava galva. ··· Tīrīšana: Ādas jakas tīrīšana lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
ar to pašu nagu lakas noņēmēju. ideāli, ja ir tāds zīmulītis, ko izmanto pēc nagu lakas uzlikšanas, lai notīrītu to, kas par daudz un pārgājis pāri nagu malām. ja nav daudz - var mēģināt karsēt caur gludekli un salveti. pēc tam uzmanīgi nokasīt nost. to var darīt uzreiz ar gādu zobu bakstāmo kociņu. jārēķinās, ka krāsa būs izēsta tik un tā (to jau nagu laka būs noēdusi). uzreiz var domāt par kādu puķīti, dekoratīvo pogu vai citu mežģīņotu ielāpu izēstās krāsas vietā. Labāk aiznest uz ķīmisko tīrītavu!Parasti cilvēki izberzē pleķi tad ne ko neizdarīs!
Nagu laku tīra ar acetonu pamēgini auduma apakšmalā iekšpusē kas notiek!
Nevajag ar pašdarbību. Nes uz Irvi, kīmiskā tīrīšana. Man dažus gadus atpakaļ bija līdzīgs gadījums. Sākumā garantiju nedeva, bet iztīrīja lieliski. nagu lakas šķīdums jau satur acetonu. vispār ne nagulaka ne acetons audumu krāsu nenoēd, viegli iztīrāms ar nagulakas noņēmēju mājas kārtībā...vienīgi ja nagulaka koša-var palikt pleķlis no krāsas pigmenta. Šajā gadijumā tas nav aktuāli jo nagulaka ir balta. ··· Tīrīšana: Kā iztīrīt baltu nagu laku no... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Porainas ādas somas tīrīšana (5)
Uz vidēji gaišas somas (poraina āda) ir radies traips, pieļauju, ka kaut kas no sadzīves ķīmijas. Mēģināju tīrīt, bet sekas vēl dramatiskākas:( Tā ir āda, kas pat no ūdens rada traipus, kas gan vēlāk nožūst. Soma skaista, bet nereāli...
Vari pleķa vietā piespraust efektīgu rotājumu..puķi ,taureni ,spāri..esmu tā darījusi un izskatās stilīgi. Aizej uz Somdari (Nu Brīvības iela - Starp Jauno Ģertrūdi un Laimas firmas veikalu) - tur bez somu tirdzniecības ir somu remonts - gan jau viņi varēs kaut ko ieteikt un arī izdarīt.
Domāju, ka tur jāizmanto kāda specializēta ķīmija....
Nepieciešams iegādāties LEATHER RE-COLORING BALM kas domāts uzsūcošās ādas krāsas atjaunošanai!Ja interesē konlrētāk var rakstīt un jautāt privāti ;) Aizej uz kādu somu remonta darbnicu un pleķi piekrāsos. Ir izdarīta kļūda, jau pērkot somu! Nekad nepērciet ādas izstrādājumus, kuriem no mitruma paliek īslaicīgs traips - tie visi ir sūdi pēdējie, lai cik ar skaisti neizskatitos un cik pievilcīga nebūtu cena! Kā parbaudīt? Samitrini pirkstu un piespied pie ādas - sliktā ādā paliks mitruma traips. Varbūt speciālisti ko spēs labot, bet dikti šaubos, tapēc piekrītu sakuri ieteikumam. ··· Tīrīšana: Porainas ādas somas tīrīšana lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Protams, arī iesaku Amway ,taču mazgājamām lietām ,nevis klasiskajai žaketei .Tikai ķīmisko tīrīšanu ,mājas apstākļos nevar izgludināt oderētu žaketi pēc mazgāšanas . Domājams ka tieši tāpat kā pašu žaketi...ķīmiskajā tīritavā ;) SA8™ Prewash Traipu tīrītājs pirms auduma mazgāšanas-bet var uzpuust, patureet un peectam to apkakli paskalot ar uudeni; Esmu taa dariijusi-jo pagadiijaas bluuze spilgtaa kraasaa un bij sakraasojusi man baltam auduma meeteliitim iekspusi; Amway ir superiigs puusjamais liidzeklis kreklu apkakliiteem un traipiem; ··· Tīrīšana: Kā iztīrīt žaketes apkakli? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Naftalīna smakas noņemšana (10)
Nesen nomira vecmamma. Sākām "lielo tīrīšanu" vecmammas skapim, kā rezultātā, man iepatikās divas vecmammas kleitas. Viss jau būtu baigi labi, bet - tā naftalīna smaka ir vienkārši neciešama! Divas reizes mazgāju kleitas veļas mašīnā ar...
Nav ne jausma kā smaržo naftalīns. Pamēģini kaut kur vējā izplivināt. nu ko [hihina] buus Tev [hihina] ne tikai ar neraksturiigu rakstu dreebes, bet arii ar attieciigo neraksturiigo smarzhu :))))

Man shkjiet ka tam tikai izkarinaashana pamatiigaa salaa aaraa liidzees, ja vispaar liidzees, bet vispaar ja pareizi atceros naftaliins padariija dreebes ljoti trauslas, taa ka uzmaniigi ar kleitu staipiishanu un raustiishanu ;)
Tikai vēdinot ārā,ēnā,caurvējā.Ilgs process. a kjiimiska tiriitava-var tachu aiznest,sliktak nebus:) es arī esmu par to, ka var aiznest uz ķīmisko tīrītavu plus vēl vēdinot. ··· Tīrīšana: Naftalīna smakas noņemšana lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu