Stils

stils foto attēls

Stils - jautājumi un diskusijas

Ģērbšanās stils. (18)
Vai valkātās drēbes liecina par piederību kādai personu grupai vai tikai katreiz tiek pieskaņots sadzīvskiem notikumiem? Tāpat ar frizūru un dažādiem ornamentiem vai rotājumiem?
nē, nliecina. neskaitās reizes esmu pārliecinājusies, ka nav korelācijas. tas darbojas tikai "augstākajā līgā", kur dreskods nosaka tavu statusu un vērtības.
parastie cilvēki ar savu stilu un gaumi tāāā apgāž šos stereotipus, ka maz neliekas. ja vēl var sameklēt kaut kādu korelāciju, tad drīzāk par tās dienas vai notikuma izjūtu.
Da arii augstaakaa liigaa ne viss ir zelts, kas spiid...

Dalja tauta vienkaarshi grib piedeereet tai Liigai un vieniigais veids kaa tur piedereet ir ar shmotkaam, kuraas tad visi pedeejie eiro tiek ieguldiiti...

A ir tauta, kura tieshaam pieder Liigai, bet geerbjas ljoti piezemeeti, lai lieku reizi nepiesaistiitu uzmaniibu vai vienkaarhi ir sapratushi shmotku bezjeedziigumu....
Man vairāk par cilvēku pasaka viņa pirmie vārdi, ar kuriem apmaināmies satiekoties, nevis viņa apģērbs. Par ģērbšanās stilu var runāt tikai tad, kad redzi cilvēku dažādās situācijās..darbā, pasākumā, teātrī vai izbraukumā, sportojot vai dārzā strādājot..stils no galvas matiņiem līdz papēžiem un tāds cilkvēks ieturēs savu stilu vienmēr un visur un tas nav no naudas daudzuma atkarīgs...viņam būs tikai viņam raksturīga "odziņa". Ja konfekte sūdīga, tad vismaz papīrītis košs vajadzīgs.... Kad mācījos astroloģiju izskatijām arī jautājumu kāds kuram ir ģērbšanās stils. Ja atmiņa neviļ tad jāskatās pēc 1. mājas. Man tas ir Strēlniekā tātad nekādas skrandas, bet karaliskā mantija, briljanti, zelts. Vispār zelta gabaliņš esmu. Man var droši pievienoties Mežāži, Vērši, Lauvas arī Svari. Auni būs krosenēs un trenuškās. Dvīnis vispār nepamanīs, ka ir pliks, jo galvenais ir komunikācija. Vēzis būs pastalās. Jaunava apadīta mežģīnēs. Zivs būs kā Patmalniece. Skorpions melnā. Ūdensvīrs ekstravagants. Nu kaut kā tā. ··· Stils: Ģērbšanās stils. lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Zeķes sandalēs - nemode? (14)
Kādā DG apspriesta tēma. Tad nu jautājums, vai tas uzskats par zeķēm apavos ir ar "pamatots" ar kādu loģiku, jeb vienkārši populāra ideja, ne-mode? Vasarās par to sanāk aizdomāties: zeķu valkāšanu noteiktos apstākļos, piemēram, dodoties uz...
Droši var vilkt. Visā ES staigā, gan ar zeķēm, gan bez zeķēm. Tikai LV sievietes kaut kādos stereotipos iesprūdušas. štrunts par zeķēm,bet zābaki virs ceļa dāmām -vot tā ir stila pērle! Īstie veči velk zeķes sandalēs, bikses zeķēs, džemperi biksēs. Vot tā! šorti, melnas zeķes zandalēs....kas var būt labāks par šo))) Bet man atkal liekas ka mokasīnos, pastalās utt vislabāk nevis zeķes, bet kāju auti iederas:P ··· Stils: Zeķes sandalēs - nemode? lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Par melnajām kleitām (23)
Vai gandrīz visām daiļajām būtnēm nav apnicis izskatīties garlaicīgi un vienādi? Kur tāds melnā kults pēdējā laikā novērojams? Vai tas ir depresijas augstā līmeņa rādītājs? Vai varbūt visas resnas, un domā, ka melnais būs glābējzvans?
Steigšus sauc ātros!Trako namos tagad rindas,nav finansējuma.bet tik smagam gadījumam vieta atradīsies! Elementāri - melnā krāsa ir viena no tām, kurai viegli pieskaņot visas citas, turklāt melnā krāsa piedod zināmu svinīgumu pat tad, ja apģērba tips/piegriezums īsti tāds nav. Piemēram, melni džinsi/kleita/žakete var "izlīdzēt" tais gadījumos, kad nav īstas pārliecības, cik svinīgā/brīvā stilā uz kādu pasākumu jāsaģērbjas, lai būtu atbilstoši tā līmenim vai noskaņai... kur tu tagad vasarā redzi visas melnā?
kura sādžā tā staigā?
uz ko fokusējas, to arī pamana. Tas ir ērti, it sevišķi ikdienā. Paķer kādus no melnajiem svārkiem/biksēm, kādu melno topiņu/krekliņu, žaketi pa virsu un uz darbu prom. Spogulī apskatos, vai kaut kas nav uz kreiso pusi un vai svārki nav aizmirsušies un miera vējos....:D ··· Stils: Par melnajām kleitām lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Piemerotakais ģērbsanas stils rešņiem (6)
Vēletos kadu uzskates lidzekli ka gerbties resnam cilvēkam.Vīrietim
Resnam cilvēkam vislabāk ģērbties treniņtērpā un doties sportot! Bikses, krekls. Ir taču stilisti kuri var dot kādu padomu šajā jautājumā,vai attiecīgs veikals kur ir drusku lielākiem cilvēciņiem(protams ar to izvēli reizēm ir skopi)....bet,ja nē vēl ir taču kāda šuvēja kas var palīdzēt... Neslinko un sākumā mēģini to resnumu pēc iespējas vairāk samazināt ar veselīgu dzīvesveidu, kustībām, ēdienu, tad spogulī skatoties būsi patīkami pārsteigts. Guglī bans? Pilns ar bildītēm ar visāda resnuma vīriem, no apakšbiksēm līdz smokingam. ··· Stils: Piemerotakais ģērbsanas stils... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ekonomiska braukšana ar auto (33)
Ir doma, ka vajadzētu pamācīties, kā ekonomiski braukt ar auto. Vai vismaz uzdot savus muļķīgos jautājumus kādam spečukam. Kur tādu ņemt?
Pa tukssu cellu jau vari ekanomeet, bet pilseetaa tas ir....:(( Buusi veel viena, kas trauces vissiem paarejiem satiksmes daliibniekiem???? Taa teikt, es ieekanomeessu "395 gramus" za to, un man uzspllaut uz visiem paarejiem satiksmes daliibniekiem ???
Ja gribi taupiit degvielu, nopeerc ekanomisku autinnu . Diizeli, hibriidu, mazinnu lloti utt. Francci pat razzo kautkaadus mazauto, kas iet uz...saspiestu gaisu.( sakccaa bendziintankaa par paaris EU - pietiek 100 km ) Un te jau iepriekss teica, saplaano savus braucienu arii. Uz "bodi aiz stuura" vari ar kaajam aiziet utt.
Nekas nevar buut vairaak kaitinossi, kaa....nu "visas joslas aizbrauca, bet viens ripina" ciitiigi luurot ekanometraa :(
Cita lieta jua biuutu, ja vissi taa dariitu, es jau tikai par buutu:)
Neko īpašu tev tur nepateiks. Doma viena - mazāk gāzē, mazāk bremzē ! Izvairies no asiem manevriem, nekaucini riepas pie luksofora un neatstāj ilgi auto darbojamies tukšgaitā (kaut gan ziemā - labāk tomēr mazliet uzsildīt, nekā uzreiz braukt - tas atkal labāk motoram) īsāk sakot tā -ekanomiska braukšana tā cilveku valodā nozīmē kad tu brauc laideni ,iekkļaujies braukšanas plūsmā,bet ieteiktu nesākt kautkaus ekanomijas testus ziemas laika apstākļos Iemetot googlē "ekonomiska braukšana" un info būs Jautājums cik jauna mašīna, jaunākām ar elektronisku iešprici vajag ripināt ar ieslēgtu pārnesumu - tad degvielas padeve tiek atslēgta pavisam, ja ieslēdz neitrālajā, tad degviela tiek smidzināta tukšgaitas režīmā.

Uzsākam kā parasti braukt, pārslēdzamies uz augstāku pārnesumu, kad varam, jāzina pie kādiem apgriezieniem velk un pie kādiem sāk sprauslot - par zemu vēl priekš nākamā ātruma.

Pēc iespējas nebremzējam, ripinamies, lai pēc tam mazāk jāgāzē uzsākot braukt, ideāli, ja sanāk noripināt un gaitā uzsākt atkal, bet pilsētā jau tā nepabrauksi, kaitināsi aiz sevis braucošos..

Starts tērē degvielu, bet ja jāstāv ilgāk par 5 minūtēm, tad ir jēga izslēgt, bet tas vasarā, ziemā varbūt lai labāk purpina, jo pie auksta dzinēja tiek smidzināts vairāk degvielas..

Nu kaut kā tā apmēram..
··· Stils: Ekonomiska braukšana ar auto lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Rupjā valoda pie stūres (24)
Reiz lasīji ko līdzīgu anekdotei, ja vēl rerunā rupjiem vārdiem, tad sāc braukt ar mašīnu un ātri vien sāksi lamāties...un patiesi, kopš sāku pati vadīt auto, jūtu ka kļūstu ar lamuvārdiem leksikā bagātāka un pat paspūkt ikdienas...
"Varbūt pati esmu neiecietīga un nesavaldīga"

No šī teikuma droši svītro ārā vārdu "Varbūt"
Ieliec rāciju un paklausies, ko par Jums lielo mašīnu šoferi runā un kādā tekstā....:D:D:D īsti nesaprotu par ko cepiens. lamāties pie stūres ir normāli pat tādai vistodaļ zolīdai kundzītei kā man.:) pašai jābrīnās, kādus tik visādus interesantus vārdus es nezinu:) Iespējams, tas kurš lamajas pie stūres, pats liecina par savām braukšanas prasmēm. Tikai apsaukā citus. Manuprāt tas ir pareizi, ka ja ir tā emocija, jāļauj viņai iziet. Tīri veselības ziņā, enerģijai jālauj ir iziet, lai nenosēžas ķermenī. Par to daudzi "enerģētiķi" raksta, Ošo tai skaitā. Es pats arī lamājos pie stūres, ja nepatīk kā kāds uz ceļa uzvedas .. bet tēma jau nav īsti par auto, drīzāk psiholoģijas sadaļā... ;) ··· Stils: Rupjā valoda pie stūres lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Ko darīt, lai mana otra pusīte brauc rāmāk un prātīgāk? (40)
Ir bijuši sodi, esmu piesaukusi bērnus, esmu teikusi, ka nevar aprēķināt un zināt, kādus pēkšņus manevrus var veikt citi autobraucēji, vai uz ceļa var izskriet kāds dzīvnieks. Nekas nelīdz, atbilde ir: "Kā braucu, tā arī braukšu,...
vai nu Tu vienkaarshi esi par daudz bailiiga vai noskaidro, kaads iemesls ir mazveertiibas kompleksam, kuru taadaa veidaa jaakompensee:) Nekaa nevar iespaidot, ja jau reiz visu mineeto esi piesaukusi.
Vieniigi vari pameegjinaat policijai regulaari piezvaniit, lai pastaav marshrutos, kur shis brauc, un kur var taa labi ieskrieties.Nu dazjas reizes nokjerts un tiesiibas nost.
Brauksiet ar sabiedrisko:)
...lai tik pelna soda punktus un tad varēsi lēnītiņām viņu vizināt:) es arī tāpat Tev atbildētu..kā braucu ,tā braukšu..man tas asinīs!
soda punkti un naudas sodi šajā gadījumā ir neefektīvi..vismaz man!
Neko Tu tādam neizdarīsi,kamēr viņš neiekulsies izcilās nepatikšanās.Nopērc savu mašīnu un brauc pati.Bailes ir pats lielākais pašsaglabāšanās instinkts un nav bez pamata. ··· Stils: Ko darīt, lai mana otra pusīte... lasīt visu diskusiju (40 atbildes) –»
Armijas cepures Rīgā? (8)
Kur Rīgā var nopirkt armijas parauga dažādas cepures?
Tallinas 94 ir armijas veikaliņš,kautkas tur varētu būt,vēl uz Čakenes laikam redzēju:) .
lidostas suvenīru bodē vairs nav?

vislabākās jau ir Liepājā pie Fonteina (jebkāviņtursac) ne tikai cepures un šineļi, pat īstos oriģinālos armijas zābakus redzēju ar visām rūpnīcas CCCP birkām ;)
Vajadzeetu buut pie speelju zaaleem! Zinjaas bij teikts, ka zaldaati varen ar azartspeeleem aizraujoties!:) Plintes gan nenjem, pashlaik biistami!:) Latgalītē. Es arī domāju tā, ka laikam "Patriotā". ··· Stils: Armijas cepures Rīgā? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Interjera priekšmeti gotiskā stilā (5)
VArbūt kāds zina, kur var iegādāties dažādus interjera nieciņus gotiskā stilā?
Veikalā"DEPO"ir atrodami kalumu segmenti žogiem,balkoniem...Bet,ja bez jokiem,kas par funktieri? Baigā kaudze visādu internetveikalu visā pasaulē, vēlams gan izvēlēties tos EU teritorijā, lai nebūtu papildus izdevumu. gotika, tev laba gaume ;) principā atrast ir grūti, var paurķēties pa latgalītes tirgu, antikvariātiem, kalējiem, ja kas konkrēts intresē tad raksti, man ir cilvēki kas tādas lietas ir taisījuši, zinu vienu meiteni kas ļoti labi tamborē vis;adas lietiņas, varu palīdzēt arī intērjera izsrtādē, ja kādi jautājumi raksti ··· Stils: Interjera priekšmeti gotiskā... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu