Modes tendences

modes tendences foto attēls

Modes tendences - jautājumi un diskusijas

Kur var uzzināt par vīriešu modi? (13)
Kā es varu zināt kas man piestāv un ko pirrkt?
http://buduars.lv/tag/viriesu-mode/
http://blog.fashion.lv/lv/tag/viriesu-mode/p!1/
http://sarunas.lv/lv/skaistums-un-veseliba/mode/163-gadi-un-mode-v-rie-a-dz-v-jums-40
ja negribi mirt viens, tad pie treiņinga tērpa nevajag kurpes vilkt, nenēsāt bikses pa lielu kas līdz pupiem uzstīvētas un nelikt džemperi biksēs neko ieteikums labs, bet sievietei jabūt tādai, kas tevi pazīst un tu viņai uzticies. Tik ņem verā - ne katra sieviete ir eksperte ģērbšanās jautājumos - pareizāk - reti kura. Vai maksā par stila konsultantu. Pie tam - piektajā gadu desmitā esot, ir jau kaut kāds konservativisms pašam, ko grūti lauzt. Kad vēl biju jauns un brīvs, izmantoju labāko no vīriešu stila žurnāliem - oriģinālo jenķu Playboy. Zinātājs saprot, ka tur pliku meiteņu foto aizņem labi ja piekto daļu lapu. Jo pleibojs taču nav siekalains vientuļnieks:) Protams, man ir savs skatījums par to, kas man piestāv vai nepiestāv, bet, ja māc šaubas, noteikti daru kā iesaka neko 2015-12-17 06:53. Palūdzu atnākt līdzi kādu no meitām - viņas skatās ne tikai ar sievietes aci, bet ar JAUNAS sievietes aci... :) Varbūt sāc ar to, ka googlē ieraksti "stila konsultants" un tad tā kritiski izvērtē to info kuru Tev tur piedāvā, izlem, vai vēlies maksāt ne mazu naudu par cita gaumes izjūtu vai arī samaksāt par kursiem vai vēl kā citādi. Neesmu izmantojusi šādus pakalpojumus, bet paziņa, kura to darīja (sieviete, būt sievietei nenozīmē automātisku stila un krāsu izjūtu), tagad, kā pati smejas, zinot savus fasonus un to, ko nekādā gadījumā nevajag (ķermenis nav viņai komplimentārs) un arī krāsu paleti. Es teikšu, ka rezultāts ir vairāk kā labs. ··· Modes tendences: Kur var uzzināt par vīriešu... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Modes tendences (26)
Kā vērtējat mūsdienu modes tendences? Un, varbūt, kura laika ģērbšanas stils patika visvairāk
Garlaicīgas. Viss jau sen ir nēsāts. nu, kombinācijas savādākas.
Bet, kopumā, katrai paaudzei mīļākā mode vai mūzika ir tā, kas sakrita ar pašu jaunību. Pat no večiem, ja paklausās mūzikas favorītus, tas metāls nāk no jaunībslaikiem.
Man gan patīk mūsdienu daudzveidība modē, kaut esmu sasniegusi tos gadus, kad mode kalpo man nevis es modei. :)
Kā tādas stila ikonas uztveru abus 20.gs pēckara desmitgades, jo tur to spilgto grūdienu deva "eksistenciālais dzīves baudīšanas" sindroms, prieks par izdzīvošanu. 20.gadi beidzot atsedza ne tikai sievietes potītes, bet arī ceļus (čarlstonam pateicoties), džezs, blūzs, kleitas sadalījās svārkos un blūzēs un drīz to izdarīja arī peldtērpi, īsie mati - dabiskums un dekadence vienlaikus. 50 gadu "zelta Holivudas" laikmets: daudzveidīgās cepures, zvanveida svārki, 3/4 piedurknes, garie cimdi, izsmalcināti piegriezumi, elegantās kurpes un somiņas - sievišķibas brīvības augstā dziesma. Tāds mans skatījums.:)
Melnais vienmēr ir modē. mode nāk un iet. stils paliek. gaume vai nu iedzimst, vai nē. Kādas ir 2015 gada modes tendences ? Bez ironijas- es piemēram nezinu. Vairak vados pēc - patīk , nepatīk - bet lūdzu - izstāstiet man kas tad ir aktuāls šogad. ··· Modes tendences: Modes tendences lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu