Krāsa

krāsa foto attēls

Krāsa - jautājumi un diskusijas

Matu krāsa (21)
Nolēmu sev nokrāsot blondu matu toni, iegādājos atbilstošas blondas sievietes foto uz iepakojuma, bet, ak vai! Pēc krāsošanas mani mati bija tumši pelēcīgi brūnā krāsā, biju vīlusies ne pa jokam un nodomāju, vai es ar čeku varu griezties...
Jā, iesaku iet pie friziera...iespejams, kad balinātāja % bija mazs. Vajadzētu tomēr tos 12%.
Bet attiecībā uz MC repliku par zobiem, ........ Cienītā! Tas ir netaktiski tekts. Ne visi piedzimst gudri uz reiz. Mācās no savas pieredzes. Šādas replikas parasti izsaka aktīvā mārketinga cilvēki...
Jauku dienu!
Tessa (2014-08-21 10:56) viedoklis
Kāds sakars matu krāsošanai ar pashu?
Var iet uz frizētavu, protams, bet ir arī gudras sievietes, kuras uzzina visu info un kraso pašas. Dažreiz sanāk tīri labi. Ja nesanāk, var pārkrāsot atpakaļ uz brūno. Krāsas tagad kvalitatīvas.
...dažam PA nav viss vēlme padalīties pieredzē, bet gan spodrināt savas spalvas, jo iedomājas, ka nosaucot otru par stulbu pati paliek vērtīgāka..:)
Ja par krāsu... kas zin, varbūt kāds pircējs ir pajokojies un samainījis krāsiņas..
Lai no brūniem matiem dabūtu blondus,vispirms ir jāizbalina ar balinātāju,nevis krāsu un tad jākrāso vēlamajā tonī.
Parasti uz iepakojuma ir tabula,kur parāda,no kāda pamattoņa ko varēs dabūt.
Lai no brūniem matiem dabūtu blondus(c), pirmo reizi noteikti ir jaiet pie friziera.
lai nokraso un arii nokonsulte.
··· Krāsa: Matu krāsa lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Krāsa audumam (7)
Vai zināt, kur var iegādāties krāsu audumma, konkrēti, melnu kokvilnai? Sacūkoju dēla iemīļoto melno sporta krekliņu... Gribu pārkrāsot.
Pirms kaada laika bija Timari veikalos. Mājās krāsots audoms smērēs. Džemperi, apenes un visu, ar ko būs saskarē. Abakhan audumu veikalā bija, var mākslinieku veikalos skatīties, M6 kādreiz arī bija. Nekas nesmērē. Ir gan veļmašīnā krāsojamās, gan ar rokām Tērbatas un Artilērijas mākslinieku veikals. Nokrāsoju padilušu mētelīti veļmašīnā. Kā jauns :) arī uz Artilērijas un Brīvības stūra tāda maza krāmu bodīte..pajautā pardevējām..piekrītu -nekas nesmerē..protams nav jau jāmazga kopā ar gaišajam drēbēm ··· Krāsa: Krāsa audumam lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Krāsa poliestera audumam (3)
Lūdzu, lūdzu... dodiet padomu - kā ar ko vai kur varētu nokrāsot faktiski pilnīgas sintētikas (poliestera laikam) džemperi melnu. Tās krāsas, kas mākslinieku veikalos domātas vilnai, kokvilnai, pusvilnai, daļējai sintētikai neder....
http://www2.la.lv/lat/praktiskais_latvietis/jaunakaja_numura/saimnieces.gudribas/?doc=58167

Varbuut noder.
sinteetiku normaali nokraasot ir praktiski neiespeejami ... vai tev tas dzmeoeris tik daargs naudas ziņā,ka žel izmest un nēsāt baltu arii inegribas?!
vieglak tiešam jaunu nopirkt,bet vispar krāsot mēdz ķimiskajās tīrītavās.
··· Krāsa: Krāsa poliestera audumam lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
krāsa audumam (3)
Vai kādam nav "aizķērusies" melna krasa sintētiskiem audumiem. Dikti vēlētos to iegādāties... ! Vai varbūt kāds zin, kur tādu tirgo. Saimniecības preču veikalos un tirgū nav :(
Varbūt noder...
http://1188.interinfo.lv/?popup=2&lang=1&fmode=easy&clid=74016
mākslinieku piedurumu veikalos ir nopērkamas dažādas audumam paredzētās krāsas. "Galerija M6" materiāli māksliniekiem. Alksnāja 7, Rīga, LV-1050. Phone: 67228793 ··· Krāsa: krāsa audumam lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kur iegādāties krāsu sintētiskiem vai kokvilnas audumiem? (10)
Vēlos pārkrāsot sintētisku blūzi kādā tušā krāsā, bet neesmu atradusi veikalu, kurā pārdotos krāsas, kuras var izmantot mājas apstākļos. Atceros bērnībā par paši kokvilnas audumus batikojām un bija stilīgi...
mākslinieku piederumu veikalos. piem. -Skizze veikals-studija, adrese- Atlasa 7a, Brasas centrs, ieeja no Tēraudlietuves, 67311012 Krāsu rūpnīca Igaunijā ir slēgta jau kādu gadu, visi krājumi jau pirms gada bija izsīkuši. Man studijai tērpus vajadzēja krāsot... nekur neatradu :(

Ja nu vienīgi kādam tantukam lauku mājā būs kāda paciņa nomētājusies...
ir arī Dari pats vai Prasmīgās rokas, katrā ziņā saimniecības preču..>:)) galerijā M6 Vecrīgā. 100% kokvilnai un viskozei, laikam arī vilnai.

krāsoju veļas mazgājamajā mašīnā 95`C režīmā garo ciklu. pirmo mazgāsanu jaliek ar sodu, lai atver šķiedras, tad skalošana. otrajā mazgāšanā lej krāsu, pievieno rupjo sāli. pēdējai skalošanai pievieno etiķi vai citronskābi. Viss.
dzirdēju, ka tagad esot veikalā nopērkama krāsa audumam, ar kuru var krāsot apģērbu veļmašīnā (nav, kā senos laikos, jāvāra katlā).... bet diemžēl precīzi nezinu, kur tāda tiek tirgota...
droši vien kādās bodēs, kur tirgo dažādas mājsaimniecības lietas.
··· Krāsa: Kur iegādāties krāsu... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kaķēnu prognozējamā krāsa (10)
man ir melna kaķene. kādā krāsā varētu būt kaķēni, ja runcis ir balts, melns, ruds vai raibs? vēlos baltu kaķēnu
Klau, mičurinieti, nav vieglāk vienkārši nopirkt baltu kaķi un beiKta balle? palasiet par ģenetiku kaut virspusēji, būs skaidrīte Man ir britu īsspalvainais, ko sapāroja ar citu britu īsspalvaino, bet piedzima arī garspalvainais :D Pa kreisi nošmaukt nu nekādi nevarēja - tātad, jāmeklē vēl dziļāk dzimtā. Tas pats jau ar krāsām, ne? https://www.ss.lv/msg/lv/animals/cats/outbred/aklip.html
Tikko pati tur iegādājos...lieliski tīri balti kaķēni.
...jeee- dzimtas koks jācep! :D
...manejā. melna gandriz- triskrāsainos abuja- toč kā siāmieši!...tik tādu kaimiņu gan itkā tuvumā nava...ja neskaita pāris rižiku :D
··· Krāsa: Kaķēnu prognozējamā krāsa lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kad kaķēniem mainās acu krāsa? (2)
Man tāds viens jau it kā 2 mēneši, bet acis vēl pēlēkas. Ja zinātu, varētu arī vecumu precizēt.
Gan kaķēniem,gan kucèniem mainās...Piedzimst ar zilganām un tad nomainās Nekad neesmu pieredzējis ka kādam mainās acu krāsa. Ar kādām nācis pasaulē, ar tādām jazīvo. Laukos kaimiņsunim viena acs ir zila (mantojums pa haskija līniju (māte)), otra brūna (krancis parastais). ··· Krāsa: Kad kaķēniem mainās acu krāsa? lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Grīdas krāsa (22)
Dikti nepatīk tradicionālie "grīdas krāsu" toņi. Esmu beidzot nokasījusi veco, bišķi pieslīpējusi, piešpaktelējusi un atradusi sev interesantu alkīda emalju. Vai tā ir piemērota un pietiekoši izturīga grīdai.
18:26 vai tad mūsdienās nav tā, ka paņem bāzi no normāla ražotāja, kas paredzēta grīdām un uzjauc toni kādu sirds kāro. kāda tur vēl pašrocīga miksēšana lai bēšu dabūtu? Jāskatās, lai tā ir domāta grīdām, ir arī parastās alkīda emaljas, kas paredzētas vairāk dekotatīvām virsmām, nevis praktiskām. Tas, ko saka virsaitis saka par slodzes notūrību ir galīgi garām, pirmo reizi ko tādu dzirdu, neviens ražotājs tādus testus krāsai neveic, ir citas kvalitātes kontroles sistēmas. Atceries nokrāsot 2-3 reizes ar GRĪDAS krāsu un privātai lietošanai būs gana labi. Ja jau esi tā nocīnījusies tad uzliec tonētu eļļu. Būs pavisam cita lieta. es ari par baltu griidu! Man tada ir,ar melnam listem. Balts paklajs,ar melnam malam,fantastiski! Ilgi baidijos,bet ne mirkli nenozeloju! Vai tad veikalos vairs pēc kataloga krāsas nemiksē? Pagājušvasar varēja izvēlēties kādu no 2000 toņiem. ··· Krāsa: Grīdas krāsa lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kā notīrīt grunts krāsu no metāla? (6)
Nokrāsoju melnas tērauda trepes ar grunts ūdens emulsijas krāsu .Kā notīrīt ?
Ja emulsija nav pārāk kruta, vari vienkārši to metodiski slapināt ar ūdeni un noberzt ar drāšu birsti.. Vai arī fleksim drāšu uzgalis un uz priekšu.. nu gan,ieberzies!
ja trepi,nevar,vienkaarshi nonemt un nopuust ar smilti-atliek ciiniities ar rokas instrumentiem.
ilgi un ciitiigi.
Un tur uz tās gruntenes bundžas jel kaut ar vienu vārdiņu bija pieminēts, ka tā paredzēta METĀLAM? Ķepsē nedomājot...
Smilšu strūkla, drāšu birste uz flekša, jeb ar zobiem pagrauz...
Krāsu noņēmēji uz ūdens emulsiju nedarbosies tev vēlamā veidā.
Viena no labākajām metodēm - smilšu strūkla vai skrošu strūkla. Tikai tad jāmeklē, kam ir atbilstošas iekārtas, mājas apstākļos tas nav izdarāms. Krāsu veikalā ir nopērkami krāsu noņēmēji,ātri un vienkārši ··· Krāsa: Kā notīrīt grunts krāsu no... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Notīrīt trubas (10)
Ar ko un kā var notīrīt veco krāsu no apkures trubām un gāzes trubas?
Nu viņš nav smirdīgs - tas smaķels pat patīkams, bet nu kaitīgs veselībai.
Nu, kādi vēl varianti var būt, neveicot demontāžu? Ar veciem čuguna radiatoriem un kapu čuguna beņķu kājām dara tā, ka viņas met ugunskurā, tad tā krāsa nodeg nost, bet ar gāzes trubu - nu nevar tā izdarīt... Nu, ja man vajadzētu - es tomēr izmantotu krāsas noņēmēju. Ja būtu koka detaļas, tad varētu ar celtniecības fēnu un skrāpīti, bet nedomāju, ka gāzes trubu vajadzētu speciāli pakļaut karsēšanai.
celtniecības fēns un drāšu birste... ...gaidām ziņas par gaisā uzlaistu māju...Cilvēki- esiet modri! Padomi ir bīstami!! Ir krāsas noņēmēji, ko uztriepj virsū un kas uzrauj veco krāsu, bet viņi ir tā teikt kancerogēni - jāstrādā labi vēdināmā telpā, cimdos utt. Uztriep to žļuru, kur vajag - pagaidi, kad uzraus burbuli un tad ar kādu acetonāizmērcētu lupatu mazgā to visu nost. Nofinišēt varēs pēc tam ar smilšpapīrīti.

Var jau ar drāšu birstēm arī ņemties, bet šmuce lielāka un laiku paņem vairāk...
Smilšu strūkla. ··· Krāsa: Notīrīt trubas lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu