Kažoks

kažoks foto attēls

Kažoks - jautājumi un diskusijas

Sintētikas kažoku?? Tikai izmest!! Apsveicami! Neviena normāla sieviete nevilks dabisku kažoku, ja kaut ar acs kaktiņu redzēs kādās mokās dzīvnieki no savas ādas šķirās.
U Liepājā to tev pāršūs Tina Primum, Peldu ielā, zem Birojiņa.
··· Kažoks: Kur varētu pāršūt... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kažokādas (16)
Kādu kažokādu labāk izvēlētos dabīgu vai mākslīgu? Un kāpēc?
Jā, jā mūsu klimatā, kad norma -10 vismaz pāris mēnešus, vislabāk, ekoloģiskāk ir staigāt zāles stiebru svārciņos :) - tas tiem (tām) kažokādu noliedzējām.
Vienīgā problēma minētās dilemas priekšā būtu bankas konta stāvoklis :):) Ja rocība atļauj, tad tikai un vienīgi dabīgo - elementāri- siltāks (skolā fiziku mācījies) un arī tik patīkamas sajūtas (pūkainas). Gala beigās kažokādas ir attaisnojamas tikai šīs funkcijas dēļ (siltumam). Visas tās dzīvnieku aizsardzības kustības aizsākās rietumu siltajos grādos, kur kažokādām tiešām bija ārišķīga statusa funkcija.
Mākslīgu kažokādu var līdz kādiem 25 kā kiču, vēlākos gados vai nu mētelis vai dabīgs kažoks - nu tā kaut kā
Kādreiz noskatījos dok. filmas par ronīšu izkaušanu un citām slepkavībām. Tādēļ nolēmu ka vairs nemūžam nepirkšu dabīgos kažokus, vismaz tos, priekš kuriem audzē dzīvniekus speciāli. Latvijā var iztikt bez kažoka. Arī Ķīnā ražotās dūnu jakas pirkt ir noziegums, jo tur izrādās dzīvai vistai noplūc visu spalvu un palaiž, lai audzē atkal. Nepatik kazokadas. mākslīgu.. un lai daži dzīvnieciņi paliek dzīvi. esmu "pret" barbariskas ādas iegūšanu no jebkura dzīvnieka, bet esmu tikai un vienīgi "par" īstu kažokādu. Vajag paskatīties tās filmiņas, kurās tiek parādīts no kā tiek ražotas tās mākslīgās ādas, kažoki - i staigāt ar to plastikāta naftu negribēsies, i riktīgi raudiens sanāks -par to vājprātīgo dabas piesārņošanu! ··· Kažoks: Kažokādas lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
kā atsvaidzināt īsspalvu kažoku? (6)
secināju, ka mans īsspalvu kažciņš nedaudz pielacis. Vai kāds nezin kā var atsvaidzināt? vai jānes uz ķīmisko/remontu???
Paklau, pimkaart jaazin vai tas ir dabiigs kazjoks, vai taa ir sunja aada, vai nuutrijas aada,vaaveraadas kazjoks, zjurkas aadas kazjoks.
Kazjoks pats atguus savu izskatu, kad vairaakkaartiigi izpurinaasi to, ar miikstu birstiiti pret spalvu pakjemmeesi, iznesiisi aaraa un vairaakkaartiigi izpurinaasi.

http://www.consumer-guide.lv/apavi/kopsana.htm
Atvainojos, ka atkaartojos peedeejaa teikumaa.Bija domaats, -kad saaksi valkaat to, tas pamazaam atguus savu ieprieksheejo izskatu. Ar sniegu un suku(birsti). Paņem parsto kartupeļu cieti iebirdini pret spalvu kažokādā, drusku paturi pēc tam svaigā gaisā izpurini, nākamais solis paņem ožmo spirtu 10% , 1 ēdamkaroti izšķīdini glāzē istabas tempereatūras ūdens un ae samitrinātu vates tamponu nobtrauc pa virsu pa akotu, kad pažūs izsukā ar dabīgu saru suku pa apslvu un lkažoks būs kā jauns!:) ?i/eķeksē personīgā pieredze?/ Ja kas nesanāk lūgtum privātajā.:) daži vēl to kartufeļu cieti ar benzīnu. uz osti neatstāj to labāko iespaidu. gan jau var viegli pa virsu arī kādu suņu šampūnu. ja pati āda sacietē, mazliet šnaba ar ožamo spirtu + pāris % glicerīna. ··· Kažoks: kā atsvaidzināt īsspalvu kažoku? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kur labo kažokus? (3)
Lūdzu ieteikumus kur kvalitatīvi labo kažokus.
Man tik viens vienīgs kažoks bijis, tas pats sintētikas un koši zils, bet, maita, nekādi neplīsa... bet iemet aci iekš http://www.gaujaab.lv domāju, ka tāda ziema, kā bija , vairs ilgi nebūs......... ··· Kažoks: Kur labo kažokus? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kā pasargāt dabiskās ādas kažoku? (15)
Jau otro ziemu tas netiek izņemts no skapja. Interesē pieredze ar dabas līdzekļiem minimāli piesārņojot māju ar indēm.
Iedomājos vīrieti kažokā. Man pat šķiet, ka kožu saēsts tīri labi izskatītos. Oriģināli un varētu ieviest janu modes tendenci- bio kažoks. vaivariņus var salikt rudeņos pret kodēm,katru gadu nomainu jaunus,nav kodes redzētas,bet ja jau 2ivus gadus nevelkt kādu drēbi,tad to jāatdod ir tiem kam tā noder/elementāri/ No naftalīna smakas tu vairs netiksi vaļā un vispār tā ir vakardiena, pagātne. Tagad ir moderna, smaržīga ķīmija. Vienkārši jāvelk mugurā un jāizvēdina,tad jāizpurina(kā to dara dzīvnieki) ,Jāizžāvē ,ja samirkst, un jāliek atpakaļ ,lai stāv tālāk. Atceros, ka vecmamma pa vasaru savu kažoku kabatās turēja laurlapas un virces. http://m.la.lv/ka-cinities-pret-kodem/ ··· Kažoks: Kā pasargāt dabiskās ādas... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu