Kažokādas

kažokādas foto attēls

Kažokādas - jautājumi un diskusijas

Kažokādas (16)
Kādu kažokādu labāk izvēlētos dabīgu vai mākslīgu? Un kāpēc?
Jā, jā mūsu klimatā, kad norma -10 vismaz pāris mēnešus, vislabāk, ekoloģiskāk ir staigāt zāles stiebru svārciņos :) - tas tiem (tām) kažokādu noliedzējām.
Vienīgā problēma minētās dilemas priekšā būtu bankas konta stāvoklis :):) Ja rocība atļauj, tad tikai un vienīgi dabīgo - elementāri- siltāks (skolā fiziku mācījies) un arī tik patīkamas sajūtas (pūkainas). Gala beigās kažokādas ir attaisnojamas tikai šīs funkcijas dēļ (siltumam). Visas tās dzīvnieku aizsardzības kustības aizsākās rietumu siltajos grādos, kur kažokādām tiešām bija ārišķīga statusa funkcija.
Mākslīgu kažokādu var līdz kādiem 25 kā kiču, vēlākos gados vai nu mētelis vai dabīgs kažoks - nu tā kaut kā
Kādreiz noskatījos dok. filmas par ronīšu izkaušanu un citām slepkavībām. Tādēļ nolēmu ka vairs nemūžam nepirkšu dabīgos kažokus, vismaz tos, priekš kuriem audzē dzīvniekus speciāli. Latvijā var iztikt bez kažoka. Arī Ķīnā ražotās dūnu jakas pirkt ir noziegums, jo tur izrādās dzīvai vistai noplūc visu spalvu un palaiž, lai audzē atkal. Nepatik kazokadas. mākslīgu.. un lai daži dzīvnieciņi paliek dzīvi. esmu "pret" barbariskas ādas iegūšanu no jebkura dzīvnieka, bet esmu tikai un vienīgi "par" īstu kažokādu. Vajag paskatīties tās filmiņas, kurās tiek parādīts no kā tiek ražotas tās mākslīgās ādas, kažoki - i staigāt ar to plastikāta naftu negribēsies, i riktīgi raudiens sanāks -par to vājprātīgo dabas piesārņošanu! ··· Kažokādas: Kažokādas lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Krāsaina mākslīgā kažokāda (8)
Es nekur nevaru atrast garspalvainu krāsainu (rozā, lillā un violetu) mākslīgo kažokādu. Varbūt kāds ir manījis tādas kādā veikalā, ja ir manīts tad tas noteikti palīdzētu. Cik es izskatīju internetā, nekur neatradu, izņemot ārzemju saitus.
Bija tāds veikals Elste: Tētrbatas un Stabu stūrī, Rīgā- tur savā laikā visvisādas kāds vien nevajadzēja tās naftas kažokādas bija visplašākajā cenu amplitūdā.
Nevis internetā, bet pa audumu bodēm pastaigā, i apvaicājies pārdevējām- viņas jau to lietu pārzina
Tas gan bija sen, bet bija mākslīgās kažokādas dažādās krāsās veikalā Spolīte, Čaka ielā. Izskatījās smuki - kā tāda garvilnas aita, mazliet viļņainu vilnu. Bet tas bija pirms daudziem gadiem. Mājas lapā gan raksta, ka esot viņiem mākslīgās kažokādas, neta lapās diemžēl neredz.
Vēl vari pie viena paskatīties V.I.P Audums veikalā Tērbatas ielā 16/18. Tas savulaik man bija mīļākais audumu veikals, jo tur bija ļoti plaša audumu izvēle, arī mākslīgās kažokādas bija, bet tām īpašu uzmanību nepievērsu.
Aizej uz Abakhanu, tur visu ko var atrast. uz Avotu ielas, tas kurš pa trepēm uz augšu, tur ir divi viena uzņēmuma veikali Es arī iesaku Abakhan, e-vaikals: http://www.abakhan.lv/roivakangad/kunstkarusnahk.html ··· Kažokādas: Krāsaina mākslīgā kažokāda lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kur iegādāties mākslīgo kažokādu (8)
Dāmas, rokdarbnieces, pasakiet, lūdzu, kur varētu būt plašāka mākslīgo kažokādu izvēle Rīgā?
Kr.Barona ielā (pie kādreiz nojauktās sporta pils) ir itin jauks audumu un visādu citādu sīkumu veikals,kurā ir arī Tevi interesējošais materiāls.:) paskaties ABAKHAMĀ
nezinu par mākslīgam ādām, īstās ādas(atriezumi utt) ir Blaumaņa6(vai7?) Rīgas ādās.
Vēl audumu bāzēs vajag paskatīties
Nu aizej uz centru...pastaigā pa Matīsa, Barona, Stabu utt rajončiku - tur uz katra pakša ir pa kādam audumu veikalam. Diezgan plaša izvēle ir Abakhanā, bet tajā kurš uz Kr.Barona ielas, citos sortiments pieklibo. Avotu ielā 6. Tur ir divi veikali (varbūt veikals viens, bet ieejas divas, un pie kažokādām jākāpj otrajā stāvā). Vismaz pirms kāda pusgada tur bija ļoti liela izvēle. ··· Kažokādas: Kur iegādāties mākslīgo kažokādu lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kāpēc no meža cūkas apstrādātas kažokādas dekoratīvā tepiķa atdalās apspalvojums... (5)
Kāpēc no meža cūkas kažokādas dekoratīvā tepiķa sāk izkrist apspalvojums... Kā to novērst?
pilnīgi un galīgi nekā jebkurā gadījumā. iemesli ir 100 un 1!
Cik veca āda, kādās telpās tiek turēta, paklājs pie gultas vai dekors pie sienas. Kurā menesī dzīvnieks ir medīts, cik pareizi āda ir bijusi glabāta, sagatavota līdz nonāca ģērētavā... u.t.t.t Ja neko no šiem jautājumiem nespēj atbildēt tad nekādas minējuma atbildes nevarēs sniegt. Bet ja jau sari krīt ārā, tad diemžēl kaut kas pie ādās ieguves, sagataves ir izdarīts nepareizi un kļūdu labot nav iespējams.
(vienīgais, ja āda tiek turēta ļoti sausās telpās - varētu pārnest uz mazliet mitrākām, lai neveicinātu saru trauslumu, kā rezultātā pie katras pieskaršanās tie vienkārši sadrūp, bet tikai tad, ja pie vainas ir šī problēma)
Brrr! asa...nepatīkama...brr! Novērst? - izsviest ārā, jo nav pareizi izģērēta! krīt vai lūzt? Ja luzt, var ieeļļot. Mazliet ilgāk pavilks, bet--tādas ir mežacūkas. Domāju, ka izģērē pareizi mūsdienās ļoti reti. ··· Kažokādas: Kāpēc no meža cūkas apstrādātas... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā pasargāt dabiskās ādas kažoku? (15)
Jau otro ziemu tas netiek izņemts no skapja. Interesē pieredze ar dabas līdzekļiem minimāli piesārņojot māju ar indēm.
Iedomājos vīrieti kažokā. Man pat šķiet, ka kožu saēsts tīri labi izskatītos. Oriģināli un varētu ieviest janu modes tendenci- bio kažoks. vaivariņus var salikt rudeņos pret kodēm,katru gadu nomainu jaunus,nav kodes redzētas,bet ja jau 2ivus gadus nevelkt kādu drēbi,tad to jāatdod ir tiem kam tā noder/elementāri/ No naftalīna smakas tu vairs netiksi vaļā un vispār tā ir vakardiena, pagātne. Tagad ir moderna, smaržīga ķīmija. Vienkārši jāvelk mugurā un jāizvēdina,tad jāizpurina(kā to dara dzīvnieki) ,Jāizžāvē ,ja samirkst, un jāliek atpakaļ ,lai stāv tālāk. Atceros, ka vecmamma pa vasaru savu kažoku kabatās turēja laurlapas un virces. http://m.la.lv/ka-cinities-pret-kodem/ ··· Kažokādas: Kā pasargāt dabiskās ādas... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu