Vecās drēbes.

Ja ir sakrājušās nonēsātas drēbes, piemēram, cauras bikses, krekls un tamlīdzīgi, vai metat ārā, vai pāršujat par citām drēbēm, vai kādu citu noderīgu lietu, tašu vai somu? Kā saka neber veco aku ciet, kamēr jaunā nav izrakta.

cirteejs    9 Ar vecām drēbēm iet dārzā strādāt- rakt, pļaut zāli, kaļķot kociņus!

Ziids    6 vecas drēbes noder grīdas, putekļu, automašīnas lupatām, mājdzīvnieku deķiem..(uz laiku).

GREENALIEN  3 3 Iepirkumu somu no caurām zeķēm. Un tad uz RIMI. Ok.

slieks    4 No veciem putekļu mēteļiem var sašūt iepirkumu maisiņus ar visām kabatām un rāvējslēdžiem. Jā, mājdzīvniekiem var sašūt paladziņus. Var sagriezt mazās lupatiņās dārza krēslu un galda vienreizējai noslaucīšanai. Pēdējā instance - samest šķūnī, lai ir ziemā uz rozēm ko uzklāt. Ja tas viss nav vajadzīgs, mest laukā, jo māja ļoti ātri pievācas ar veciem krāmiem.

Marija_Anna      Pamatā metu ārā vai atdodu , kam vajag. No džinsām uzšuvu dārza solam pārklāju. Ar visiem uzšuvumiem , kabatām un firmas zīmēm. Gabaliņu tehnikā. Kažokādas apdari atstāju , jo ik pa brīdim mazbērniem vajag uz dārziņu kādu zvēra masku. Tas laikam arī viss. Jā, no lakatiem un džempera ir šūti mazie spilventiņi :)

anis    3 Nja,ir problēma-ko skaitīt par vecu? Ar kādu defektu? Parocīgam stipram gabalam-lāpīšana.
No džemperu piedurknēm-getras,pagarinājumi citiem gabaliem. Polsteriem,drīvēšanai...
Lupatām-sadzīvē,darbā. No zeķēm un veļas iznāk maigs sienamais materiāls dārzam. Atkritumos nonāk tikai nekur neliekamais un citiem neatdodamais...

black_swan  5 6 uz H&M vai mest ārā.
?! ko var humpaloties, vecs ir vecs - der/neder - ārā un prom, ko tu ņemties?!

Garoznieks  1 3 Taupu aukstai ziemai. Uznāk drebulis, uztinu un aptinu sev apkārt, skat, drebulis kā nebijis!

anis    5 H&M pēc pirmās mazgāšanas neizskatās tikpat vecs kā izmestais? Tā ij piedrazājam pasauli...
Diemžēl tāda attieksme iezogas arī starp cilvēkiem...

Spoguliitis    1 Kaa kuras. Izmetu, darbam, ja kaadas ir tuvas, tad laapu. No dazhaam arii... "tashas" gatavoju.

Momo    1 Džinsus atdevu cerību spārniem, tie tur šuj visu ko. bērnu drēbes atdodu tiem, kam der, zeķes miskastē, apakšveļu arī. Novalkātu trikotāžu uz garāžu, lai slauka rokas, kad vajag.

ketija64    2 protams ,ka ārā,jo ko uzšūsi no caura un satrunējuša auduma

black_swan    1 hallllo H&M pieņem vecās drēbes! pretīm 10% atlaides kupons. pfffff...yeah.

jurks    2 Prieks lasīt šādus komentārus! Rokdarbi mums ir cieņā! Bet kā gan savādāk? Izmest nedomājot un nenožēlojot ir ir lepni un augstprātīgi, bet netālredzīgi! Domājošam cilvēkam rodas jautājums: kas būs tālāk ar to ko es iegādājos un izmetu ārā! Svētīgu visiem garīgo!!! Radošus risinājumus!

DanaL    1 Esmu no tiem, kas nežēlīgi met ārā. Agrāk piedāvāju gan pansionātā, gan internātskolā, bet visur atteica, jo regulāri pienākot humānā palīdzība. Kaut manas drēbes gan kvalitātes, gan nolietojuma ziņā bija nrsalīdzināmi labākas. Sevišķi bērnu drēbītes, daža laba 1-2 reizes uzvilktas.
Tagad vaors nelūdzos, bet ceru, ka gan jau kāds bezpajumtnieks tāpat atradīs.

mirga      Trikotāžu var sagriezt lentās un tamborēt grīdas paklājus, aušanai arī noder. Vēl ir sarkanā krusta un otrās elpas veikali. Inetā interesantas idejas var noķert. No veca liela džempera sunītim, kaķītim gultiņu . Utt.

Laimnese      Ja gadu neesmu vilkusi kaut ko no drēbēm, tad maisā iekšā un atdodu draudzenei. Ja izdodas kaut ko saplēst, tad metu ārā.

valmierietis333    3 Kādēļ jāmet laukā ?
Tagad mode ir staigāt caurām lupatām , paskats kā pēc suņu uzbrukuma !

jurks      Pieņemu ka ir šāda likumsakarība- ja mēs baudīsim pārpilnību un bezrūpību, tad, jo līdzsvara likums ir neatceļams, mūsu bērnu bērni izvēlēsies radikālu pretstatu, tieši tā, sekenhends būs topā, jo būsim priekš viņiem pacentušies savalkāt, vairāk vai mazāk valkātas drēbītes!

borzomi      Grīdlupatās vai Sarkanajā krustā...vai suņu patversmē.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu