Saplēstie džinsi

Vai jūs spētu nesāt saplēstos džinsus, kādi tagad atkal ir modē? Skatos - tādi jauni un skaisti cilvēki - bet nu trūcīgi gan līdz beidzamajam. Taisni parasās kādu putrimu vai makaronu paku uzdāvināt

neko    14 Ar šādu attieksmi tev pie zirgastes netikt. Dabu tu no viņam putriņu ģīmī um makaronus pakaļgalā:)

av2    3 esi tik atpalicis? :(

Edgars37    4 Torpedi, tagad mode ir ar it ka noplestiem galiem, ta ka tiri ar plestam staram topa vairs nav😃, es valkaju ar vintage plesumiem, tas ir tadiem ta ka izrivejumiem, kam cauri nespid😃, bet ja, zirgaste bus prieciga par noplestiem galiem, ta ka ej uz bodi😃😃😃.

draboss    6 Ja neesi pamanījis, mūsdienās ir daudz dažādu stilu un katrs izvēlas to kas labpatīk. Nav nekāda viena vienīgā "tagad ir modē". Nu ir cilvēki, kas vēl ieķerušies "padomjulatvijā" un tad šitādi vervelējumi nāk ārā.
Nemazgāšanos un smaržas "pēc bomža" jau tagad tiek pielietotas, tas no katra indivīda paša atkarīgs.

Letija  1 7 Kādēļ autors cienījamos gados runā par jauniešu modi, ko viņš nesaprot?

Jurijs55      17:54 90% neizvēlas - staigā "ķā visi". Piemēram, kad bija vesāk, 90% jauno cilvēku nesāja ļoti šauras elastīgas bikses, pat nezinu kā viņas saucās. Vrbt kaut kur i ir stiļu dažādība, tik ne pie mums, mūsējie ģerbjas kā 1 bars.

C_hloe    2 Es staigāju saplēstos i ar noplēstiem galiem, jo tādas “uzsēžas@ un cena pieņemama. Klasiku nu jau otro gadu meklèju, bet kosmosa cenu par tādām neesmu gatava atdot.
Un, velk, jo ērti un trendīgi :D un vēl ir nesaplēstas pusmastenes. Patīk vnk :D

coldlands    9 Cilvēkam jāģērbjas tā ja piestāv pie viņa ķermeņa, jo saplēstas, nospiletas bikses nepiestāvēs katrai ljurkainai, lielai pakalai.
Torpedi, Tu sāc bubināt ka tas vecais tants no filmas “Limuzīns Jāņu nakts krāsa”

C_hloe    2 18:23 dabīga ventilācija :D :D :D

Sava veida protests pareizajam un sterilajam, brīvs un dumpîgs...

Edgars37    1 18:23

...nu bet Torpedi, tu tak vari zirgastem tas uzinas salapit:D:D:D!!!

Tessa  2 9 man nav lielas pakaljas, bet plestos džinsus nevilktu. pirmkart, man ir skaistas kajas un mazaja briivaja no darba un formas laika, velku kleitas vai svarkus, ja ir karsts.
darbam lauka man ir džinsi vai džinsu šorti, tiesa, ne pavisam iisi. bet ne plesti, jo ir jasaprot, kada vecuma un ko nesat.
ja tante 40+ jutas briiva no stereotipiem un dumpiiga, tad vinja nav izdziivojusi jauniibas trakumus. paldies, dumpiiga jutos 17 gados ar Depeche Mode, alternatiivu apģerbu un matiem, un adas rokasspradzem ar kniedem. man kka toreiz pietika.

Torpeduškam jabeidz blenzt uz jauniem, ša ka ta netur liidzi, vecais perduns :DD

Skarlete    4 Hi-hi "Trūcīgi!?":)...tie caurumi ir dārgāki par pašām džinsenēm...

Gojko    2 Visiem jābūt vienādiem, kā Ziemeļkorejā?

madaa    3 esmu tante pēc piecdesmit un saplēstus džinsus joprojām valkāju. labi, uz darbu vai sabiedrisku pasākumu nevilktu, bet gar jūru, piemēram, paejos.... un ko?

draboss      Jurka, Tu esi parāk nīgrs un lai spētu uz lietām ar atvērtām acīm un saskatītu dažādību, tev patīk purpināt kā vecam āpsim.

C_hloe    2 kamēr atceros - visiem man zināmajiem puišiem/vīriešiem džīnas šķiet seksīgas, ja labi sēz un apspīlē pakaļu, dzīvē satiku 2 nūģus, kam vajadzēja kostīmiņ un kleištantiņas a la psrs laiku sieviete cienījamā vecumā :D
džīnas vispār ir uzniversāls superīgs un vienmēr trendīgs apģērba gabals, galvenais lai atbilst laikam ;)
a uztraukties par to, ko valkā citi - velt itērēt laiku un savu enerģiju :D man freestyle vīrieši un sievietes, kam vējs matos un smaids sejā un stereotipi neeksistē, tāpat kā vecums, un šķirošana vecuma grupās :)

neko    7 Savā ziņā labs tests, ja onkuls čīkst ka džini tas ir slikti un ar caurumiem pat briesmīgi, tad visdrīzāk čīkstēs par visu citu arī un nekad nekas nebūs labi, par visu būs viedokli - "kad mes augām tā nebija":)

Līdzīgi jautājumi
Kā izstiept džinsus gurnos platākus? (6 atbildes)Lai džinsi saraujas (8 atbildes)Ziemas džinsi bērnam (2 atbildes)Kur nokrāsot džinsa žaketi? (3 atbildes)
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu