Iecienītākās smaržas? Kāpēc

Varbūt ne īpaši nozīmīgs, bet interesants jautājums. Jau vairākas reizes apmeklējot parfimērijas veikalus un izmēģinot smaržas sāk šķist, ka ir tikai divas "zortes" - saldās un rūgtās :) Pie tam ne vienas, ne otras nav ilgstoši noturīgas (pat tās, kas maksā labas naudiņas). Varbūt varat dalīties pieredzē par savām mīļākajām un labākajām smaržām/smaržūdeņiem.

Paula6 (2015-01-27 00:12)      Smaržas ir ļoti dažādas, ne tikai saldas vai rūgtas un izvēlies tās pirkt labā veikalā, tikai ne internetā. Veikalā pārdevējai pasaki kāda smarža patīk, viņa palīdzēs. Jaunās modernās smaržas dažas ir patīkamas, bet tās nav noturīgas...palūdz pārdevējai par parāda smaržas "ar šleifi"...

psychobitch (2015-01-27 01:04)      smaržas nepērk pēc nosaukumiem, smaržas piešķir individualitāti.. smaržas testē uz papīra sloksnītēm vai uz pulsa, uz pulsa, saskaroties ar ādu, būs tuvāk patiesībai, personīgi man pašai patīk svaigās, parasti tās ir zilos toņos, gaiši rozā toņi būs izteikti ļoti maigi.. var arī izvēlēties no sporta fans piedāvātā klāsta, var uzķert ļoti labas nianses..

Grits (2015-01-27 01:12)      hugo boss deep red// mīļākā smarža.. bija zilā pudelē senāk, ne sarkanā.. cerams pareizi saku nosaukumu..
no māsas ļoti mīļa atmiņa, kad viņa kur devās, vienmēr bija tā smarža... un tik ļoti tas ir palicis sajūtās. Dažreiz kad viņas jaku uzmetu plecos, lai izietu ārā vakarā.. vienmēr tā dievīgā smarža.. + mazliet cigaretes, vēl dažreiz kaut kas. nekad neizgaisīs. ;)

neko (2015-01-27 01:34)    2 "smaržas nepērk pēc nosaukumiem, smaržas piešķir individualitāti"
Galīgi garām, neinteresē ne individualitāte ne ne nosaukums. Arī cena neinteresē. jautājums ir tikai viens - vai tas ir tas ko es vēlos. Un es zinu ko vēlos.

Grits (2015-01-27 02:50)    1 Jo Tu esi pārliecināts vīrietis??

elia (2015-01-27 06:15)      Man gan noturīgās nepatīk,sevišķi uz cilvēkiem sabiedriskajā transportā.

Marija_Anna (2015-01-27 06:58)    2 Patīk smaržas ar pēcnotīm . Un tas nav sastopams lētajā variantā . Noturas ilgi , bet mainās . Svaigas , viegli saldas , ar nelielu rūgtumiņu . Vasarai savas , ziemai savas. Un jāsmaržo knapi jūtami .
Vispirms kaut vai internetā palasi par konkrētām smaržām , kādas notis tur ir jūtamas ( piemēram : Sākuma nots: bergamote, zaļā tēja, upene, pipari, rūgto apelsīnu ziedu ēteriskā eļļa;
Sirds nots: jasmīns, frēzija, roze, apelsīnu ziedi;
Beigu nots: vaniļa, Tonka pupiņas, sandalkoks, kašmira koks. )

Tas atvieglo izvēli , jo vairāk par 5 smaržām vienā reizē nepatestēsi . Viss sajuks.

hannaaste (2015-01-27 09:06)      diezgan apzināti testēju dzintara produkciju. vīriešiem "men" līnija, ar vismaz 3 variācijām no vieglākas u smagāku, sievietēm "GLAMSTONE" ARĪ tā neko.

kokote (2015-01-27 09:11)      Tev nederēs pieredze par citu smaržām, bet gan ieteikumi parfīmu izvēlei un baudīšanai.
1)izmanto testeru lapņas- nepūt neko sev virsū- tās, kuras šķiet patīkamas, pavēdini, pēc brīža vēl pasmaržo. Kā jau te teica- vairāk par 5, 6 tāpat vienā reizē nenomēģināsi. Tad izvēlies 2, kuras šķiet Tavējās un uzpūt pa pilienam uz plaukstas iekšējās locītavas. Un tad jāiet prom no tā veikala. Pēc kāda laika, kad smarža sajaukusie ar ādas smaržu, sapratīsi, vai tas ir vai nav Tavs parfīms. Un tad to var atkārtot - vai nu vēlreiz iztestēt to pašu, kas iepaticies, vai sākt procesu no sākuma ar citām pudelītēm. Jāatceras, ka testeri arī saucas "testeri" tāpēc, ka viņos nav tas "noturīgums", vēl jāskatās vai tas ir "tualetes ūdens" vai "smaržūdens" - pat vienam un tam pašam zīmolam pie viena un tā paša aromāta var būt abas variācijas. Tualetes ūdens nekad nebūs tik piesātināts un noturīgs kā parfīms. Ja vēlies smaržas, tad tām nevajag taupīt ne laiku ne naudu, labāk mazāk, bet kvalitatīvu un tādas, kas iepriecē dvēseli.

dogville (2015-01-27 09:13)      Peec pieredzess,diemzheel,pie mums smarzhas jebkuraa veikalaa ir taadas pashas"krutkas",kaa"brendu"dreebes...nesen Apollo bija lieliska diskusija par teemu...mees sanjemam preci,kura paredzeeta treshaas Pasaules valstiim,jebjhsu to,ko ES nevajag.

Briliant (2015-01-27 09:54)    1 Ja gribas ko orģinālu, iesaku pamēģināt kādas no Amouage smaržām, tās ir īpašas un neatkārtojamas

Lucy (2015-01-27 09:58)      Man pamatā smaržas atved no Vācijas,Francijas un esmu nemainīga,man patīk rūgtas stipras smarāžas un labās vecās neaizmirstās,kaut vai MELNĀ MAGIJA,KLIMA, OPIUM UN .citas man iecietās smaržas ,vēl patīk ,bet viņas nav noturīgas FRAGONARD razotās smr. ziepies šai fimai ir ekselentas,vai pie mums tās dabūnamas nezinu,neesmu te LV tās manijusi.
Pat loti bieži man tiek uzdots jautājums,ar kādām smaržām es smaržojos,es pat neatklāju,jo man ir ,ka teicu nemainīgi vienas un tās pašas smaržas,tik pamainu pēc noskaņojuma

lode (2015-01-27 10:11)      No personiskās pieredzes: ´Armani´ sērija vai ´Dio´ sērija ir noturīgie toletes ūdeņi. Protams, ja nav iegādāti i-netā pa lēto. I-neta piedāvājumam ar oriģinālu ir maz sakara un it kā pazīstamās un iecienītās "smaržas"var pat izraisīt vēmienu.NEpieder ne pie saldajām, ne rūgtajām smaržām. Drīzāk pie svaigi skābenās un sexīgās nots.
LAi testējot smaržu aromāti nesajauktos,uz testēšanu ir jāņem līdzi mazs kafijas maisiņš, ko starp smaržu testēšanām paostīt.Tas atsvaidzina ožas receptorus.
Pie tam, vienas un tās pašas smaržas, uz dažādiem cilvēkiem smaržo savādāk. Jo katra cilvēka ādas t un arī ādas smarža atšķiras, līdz ar ko arī aromāts ir ar individuālām niansēm, tāpēc ieteikt kādu konkrētu smaržu un tieši TEV nevarēšu. Šis darbiņš Tevis pašas pārziņā!

lode (2015-01-27 10:23)      FRAGONARD rūpnīcā Parīzes centrā ražotās un pārdotās smaržas (un tās patiešām ir smaržas, nevis toletes ūdens) nevar salīdzināt ar tām, ko pērkmam veikalā Latvijā. Esmu pati tās iegādājusies Parīzē un zinu, ka viens sīks piliens oriģināla koncentrāta trāpījies uz apģērba smaržos pat nedēļām ilgi. Vienmēr jāskatās uz iepakojuma, kādā propircijā ar alkoholu esence tiek atšķaidīta. Tas arī nosaka smaržu gaisīgumu vai noturību!

Lucy (2015-01-27 10:35)  1   FRAGONARD ir dārgas smaržas ir arī smaržūdeņi.Man tās tieši no rūpnīcas ved,pa puscenu.
Es neteikšu,ka esmu starā,man labāk patīk manas vecās,neaizmirstās smaržas!

ilpa (2015-01-27 13:59)      Fragonard smaržas nemaz nav tik dārgas - parfīmi maksā 85 Eur (120ml)... un tās var pasūtīt viņu mājlapā... bet nu ir jau feinas gan tās smaržas... :)

limonija (2015-01-27 14:48)      Fragonard ir foršas, arī Opium man kādu laiku bija topā(patīk drusku austrumnieciskas). Pašlaik atklāju vienas foršas no lētā gala - Avon - Rare Gold(dāmām elegantajā vecumā, ne jauniešu). Bet tas patiešām ir individuāli - vispirms jānoskaidro, kas patīk un sader ar ādu, tad var vērt maku vaļā...:)

_Krasula_ (2015-01-27 17:53)      Patīk svaigie un nedaudz rūgtenie aromāti. Par mīļākām varētu nosaukt vienas, kuras reiz man uzdāvināja. Nu tik pudelīte palikusi, kuru šad tad atveru un pasmaržoju. Tās laikam varētu pieskaitīt pie Marijas_Annas minētajām smaržām ar pēcnotīm. Tā kā šīs smaržas (75 ml) maksā 1/4-1/3 daļu no manas algas, tad domāju, ka uz priekšu iztikšu bez tām. Lai nu paliek, kādas.:)

adamsone (2015-01-27 21:14)      Ir pilnīga sodība, jo vienīgās smaržas, kas man patiešām ļoti patika, ir pērkamas tikai ībejā par naudu, par kuru man sanāk divas kalašas manam auto. Un tā kā bez kalašām nevar, bet bez smaržām var, tad rauudūū... 90. gados Rīgā tās varēja dabūt par 5 Ls, vai nebija labi laiki...
Lietoju visu ko, krājumu pietiks ilgam laikam, ar rūgtajām gan jūtos kā zivju tirgotāja, kas sver centneru, bet iedomājusies, ka ir Marlēna Dītriha, no tām izvairos.

psychobitch (2015-01-27 22:26)      neko ..galīgi garām būtu, ja visi smaržotu vienādi.. smaržas stāsta par cilvēku, par viņa raksturu, par viņa mērķiem, par viņa garastāvokli.. un arī dažkārt par maciņa biezumu:)

senga (2017-12-11 18:45)      Hugo boss.Katram sava patika,jo izvēloties jūt,kura būs īstā.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu