Kur var nodot lietotos apģērbus?

Agrāk varēja nodot komisijas veikalos un saņemt kaut nelielu atlīdzību par nodoto lietu, bet kur tagad?

elsa  2   Sarkanais krusts. Bez atlīdzības. Ja nepatīk, sēdi krāmu tirgū.

elsa      Ja atbilde neapmierina, tad to visu izrunājam še, nevis privāti. Ja tās šmotkas labas kvalitātes, zīmoli u.t.t. un gribas to piķi, bet musurā mest žēl, tad taisi savu bodi. Kur problēma?

eksotiskaaa    4 uz čaka ielas ir divi komisijas veikali,bet tur gan jau var naudu dabūt,ja tavu kleitu, blūzi izdodas pārdot

art_deco  1   Mēģini notirgot ss, traukiem.lv.

slieks      Nesen taisīju lielo revīziju. Visu lieko (somas, kurpes, drēbes) aiznesu uz sarkano krustu.Tur visu paņēma bez skatīšanās. Draudzene bija nesusi uz komisijas veikalu, beigās gandrīz dabūja piemaksāt par uzglabāšanu, jo ilgākā laikā nebija pārdots.

Fraansa      Labdarības veikalā "Otrā elpa" pieņem. Tas atrodas Marijas ielā, Berga bazārā. Vini pēc tam šīs drēbes pārdod par santīmiem, lai iegūtu naudu telpu īrei un labdarības pasākumiem.

inito4ka      atverskapi.lv

AijaT    1 Man šķiet,ka domāta ne labdarība.Varbūt ebajā pamēģini,tur pat pusizlietotas 7 gadīgas smaržas dažs cenšas pārdot.
Elsa,kas tas par brūnumu vietā kur dibens sākas?

Nanuq      Ir tādi pasākumi kā Andele Mandele. Tur var ar savām šmotkām mainīties un mēģināt notirgot, cik vien grib, ja laicīgi piesakās organizatoriem. Nākamā it kā būšot 19.maijā, bet uz to visas dalībnieču vietas aizņemtas.

caress5  1   Vnk nolieku akuräti maisinjä autobusa galapunktä... 2013-04-18

Tinte      Vismaz šobrīd veikalā H&M var nodot jebkādu apģērbu - gan vēl lietojamu, gan vairs nelietojamu. Par vienu maisiņu apģērba pretī var saņemt kuponu, kas dod 15% atlaidi jaunas preces iegādei (tikai ne akcijas preces). 2013-08-10

Allegri  2 1 "Skapis" - komisijas veikals. Lāčplēša iela 42. Atdot - "Otrā elpa". 2013-11-16

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu