Laba un lēta šuvēja

Iesakiet lūdzu labu un lētu šuvēju.
Gribu kleitu, tādu kā esmu iedomājusies, bet veikalos nevaru atrast.

Ezjule  1 1 Lēta,Tev tikai samaitās drēbi

kokote  1 3 "laba un lēta - tas neiet kopā" - jāsaprot beidzot domāšanas līmenī, ka par otra kvalitatīvu darbu viņam ir arī kvalitatīvi jāsamaksā...
....citādi tāda haļavas domāšana (kaut kāds padomju rudiments) :))
....a lēti un kaut cik kā pašai patīk - tad tik pati šuj..:))

orange  1 3 Šuvējas darbs ir šūt nevis piegriezt. Vari vērsties pie kvalificētas sieviešu drēbnieces. Ja pretendē uz dizainu, meklē modes dizaineri.

Vispārējai attīstībai, šuj, pati! Būs lēti, pavisam lēti. Un varbūt darba procesā nāks apskaidrība kapēc šis darbs nav un nevar būt lēts. Paskaitīsi stundas kuras pavadi piegriežot, diedzot, laikojot. Pareizināsi ar savas darba algas stundas naudiņām. Nju tā kaut kā :)

^esse^      Tu saki?Es gan kaut kā pie privātā skrodera piegriezējus neesmu manījusi,varbūt šie nerāda?

Palomino      Zem Oranges texta es arī parakstītos.

Ja runa ir par Rīgā sastopamajām šuvējām, izmēģini laimi Burdas veikala otrajā stāvā, man turpat veikalā pirkto žaketi iešuva ideāli. Varbūt tur arī var dabūt tērpu no idejas līdz uzvilkšanas gatavībai.

kwinta    1 Burdas salonā noteikti būs lēti:))

orange  1   spec. essei: šuvēja ŠUJ, tas ko tu sauc par privato skroderi ir vai nu drēbniece, vai modiste, respektīvi cilvēks ir apguvis piegriezšanas mākslu. Modes dizainris ir cilvēks kurš apguvis piegriežanu un dizainu, piemēram Mākslas akademijā.
Cilvēki savā neaptveramajā tumsonībā VISUS kuri strādā šajā jomā sauc par šuvējām, ZB. Protams ir arī "modes dizaineri" ar pārtikas tehnologa izglītību :DDD , piemēram Dāvids, vai Jansone :)bet nav nācies sastapt šuvēju ar Mākslas akadēmijas izglītību, tuklāt lētu.


P.S.
Burdas salonam pat ar piemaksu tuvumā neietu, bet tas jau katra paša ziņā.

^esse^      nespeciāli orangei.eapstrīdu Tavu kompetenci vieglās rūpniecības specializācijas pārzināšanā,bet......es sapratu ka autorei pofig tie visi sadalījumii,viņu neinteresē tikai piegriezējs,jo šaubos ka pati viņa taisās vīles šūt,tāpat dizainers-ja Tu akurātāk izlasītu topiku,ne tikai atbildes,tad saprastu,ka dizains jau viņai izdomāts,bet cilvis meklē visas Tevis nosauktās profesijas apvienotas vienā cilvēkā,jo kādreiz tādi bija,šuva mājās,viss vienā personā,bija lētāk nekā ateljē,jo nevajag maksāt MA beigušajiem,par telpu īri uc.

liina23    1 Iesaku pameklēt perifērijā, jo tur cenas zemākas. Rīgas šuvējas tāpat var samaitāt.

orange      esse, ja autori apmierina tas kā lētā mājās šuvēja no BURDA paņemtu piegrieztnīti kaut kā pielāgo autores mākslinieciskajai iecerei un augumam, var riskēt. Cik man nācies novērot šādas sadarbības augļus - diezgan nožēlojami. Jo dīvainā kārtā šuvējām nepiemīt ne stila ne proporciju izjūta, ne arī telpiskā domāšana kas ļauj "uzsēdināt" apģērbu atbilstoši auguma īpatnībām. Ja viņām šīs spējas būtu, viņas nesēdētu mājās :)) turklāt lēti un iepējams būtu drēbnieces vai modistes.
Parastā prakse ir tāda - tu atnāc pie šuvējas, viņa noklausās ko tu vēlies, noņem mērus un neuzņemas nekādu atbildību par to kā tas izskatās gala beigās. Taisnīsakot, viņai tas ir pofig. Teksts ir tāds: Jūs tā vēlējāties.
Redz, liina23 saka, ka Rīgas šuvēja var samaitāt. Es pat taisnos svākus šuvējai neuzticētu griezt.

Lucy  1   Pa lēto var humpalbodē iepirkties:)))

Whole      Rīgas rajonā, Lojā ir laba šuvēja.. Daudzus brīnumus ir konstruējusi un šuvusi pēc dažnedažādām vēlmēm.. Pat mēteļus no pasūtītāja skices..

cipina      Lētu bet labu,nesavienojami šajā jomā.Es esmu drēbniece un varetu Tev palīdzēt realizēt tavu sapni.....,bet par savu darbu gribu saņet tik cik jūtos nopelnijusi.

tiritomba      tāpēc drēbniece es sen vairs neesmu, jo veikalā visu var nopirkt lētāk, un ja klients sāk žēlotie,s ka par dārgu, ka veikalā ir lētāk, tad tā arī ir, jo vidusmēra cilvēkam nevajag ne to "sedēšanu", ne dizainu, ne kvalitāti. viņam vajag drēbi, ko mugurā vilkt. un viss! dabiskais atbirums, es ar mazāku piepūli nopelnu vairāk, un man atkrīt osteohondrozes problēmas un mūžam sabakstītās rokas. 2009-09-10

irgo      Lēti ? Piedāvā maksāt pēc stundu likmes. Kā teica viens zeks : Zonā es darba bikses sašuvu 54 sekundēs ...... tiesa detaļas bija piegrieztas un kabatas jau apšūtas. 2010-07-27

santasanta      Laba un lēta šuvēja foto Sveiki, uzskatu, ka esmu laba šuvēja, un man liekas, ka šajos laikos nav iespējams prasīt lielu naudu. Ja gribi...29490259 Santa.Nav problēmu :) 2010-10-20

Evuksite      Riga čaka iela netalu no rimi ir šusanas darbnica.painteresejies tur. 2016-12-24

Līdzīgi jautājumi
Labs ādas šuvējs (4 atbildes)Šuvēja (6 atbildes)Iesakiet labu šuvēju... (6 atbildes)Uzvalka cenas pie šuvēja (4 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu